Düğün İçin Abiye Modelleri Önerileri

A+
A-
Düğün İçin Abiye Modelleri Önerileri

Düğün için abiye modelleri önerileri, katılacağınız düğünün mevsimi, kullanacağınız elbiseler veya aksesuarlar şık görünmeniz için oldukça önemlidir. Yazın düz ve daha az fark edilir bir ayakkabı ile ışıltılı bir elbise kullanabilirsiniz; Kışın, aynı model bir elbise için kapalı bir ayakkabı arayabilirsiniz. Bu nedenle, seçtiğiniz ayakkabıların giysinizle ve çevrenizle uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Düğün İçin Abiye Modelleri Önerileri: Dikkat Çekici Kırmızı!

Düğünde kırmızı bir elbise giyecekseniz, bu olağanüstü renkle kullanacağınız diğer renkler çok daha az gösterişli olmalıdır. Düz siyah bir ayakkabı ile kullanacağınız kırmızı elbiseniz için aynı renkteki küçük bir küpe kullanabilirsiniz.

Mini Elbiseler İçin Yüksek Topuklu Ayakkabılar

Düğün için kombinasyonlar için kısa veya mini bir elbise kullanacaksanız, bu sevimli parçayı istediğiniz ayakkabılarla birleştirme fırsatına sahip olursunuz. Yüksek topuklu ayakkabılarla kullanacağınız elbiseniz için küçük bir detay da kullanabilirsiniz. Mini elbiseler, yüksek topuklu ayakkabılar ile oldukça gösterişli durmalarının yanı sıra, iddialı olmanızı da sağlayacaktır.

Yeşilin Parıltısı İle Göz Kamaştırın!

Düğünler için kombinasyonlarda daha az tercih edilen ancak en göz alıcı renklerden biri yeşildir. Özellikle taş, parıltı ve ışıltılarla güzel bir uyumu olan yeşil, dore ile kullanıldığında düğün mekanına ayak uydurmanızı sağlayacaktır.

Düğün Kombinlerinde Kiraz Çürüğü ve Bordo Renklerin Yeri

Kiraz çürüğü veya bordo renkleri, özellikle bronz tenlerde kendilerini çok şık gösteren renkler arasındadır. Lame stiletto ve sade bir clutch ile öne çıkan bu renk, zarif yapısıyla herkesin gözü sizin üzerinizde olacak.

Aksesuarlar Çok Önemli!

Düğün kombinasyonlarında hangi rengi veya modeli kullanırsanız kullanın, elbisenizin aksesuarlarınızla uyumlu olup olmadığı hayati öne taşır. Yanlış bir aksesuar elbisenizin yaratmak istediği havayı dağıtabilirken; Doğru aksesuar ile elbiseniz daha da göz alıcı hale gelmesini sağlayacaktır.

Uyumlu bir kolye, küpe ya da bileklik şık görünmenizi sağlayan en önemli parçalardır. Fakat bu noktada, eğer kombininizle uyum sağlıyorsa mini bir çanta da kullanabilirsiniz.

Düğün İçin Abiye Modelleri Önerileri / Galeri

Editörün Önerisi

Düğün kombini parfümsüz olmaz! Kadınlar için en iyi parfüm önerileri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde büyük beden gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.