Son Moda Gelinlik Modelleri

Son Moda Gelinlik Modelleri

Her kadının hiç şüphesiz en önemli günlerinden birisi olan düğün günlerinde kendini kusursuz hissedebilmesi için hem kaliteli hem de vücut ölçülerine uygun şekilde dizayn edilmiş bir gelinlik bulması çoğu zaman başlı başına bir problem haline gelebilir. Zira büyük bir titizlik gerektiren gelinlik konusu en doğru seçimin yapılmaması halinde oldukça önemli olan düğün gecesini adeta bir kabusa çevirebilir. Bu yazımızda sizlere farklı pek çok vücut tipi ile birebir uyum sağlayabilecek çok sayıda gelinlik modeli arasından en güzellerini önerecek ve bu sayede kendiniz için en uygun olan gelinlik modeli konusunda fikir edinmenize imkan vereceğiz. İşte karşınızda en son moda gelinlik modelleri!

Dantel Gelinlik Modelleri

Dantelin tartışmasız cazibesinin en güzel hallerinden birisi olan dantel gelinlikler her sene olduğu gibi bu sene de çok moda. Özellikle derin V yaka üzerine tasarlandığı zaman giyen her kadını apayrı bir güzelliğe kavuşturan dantel gelinlik modelleri hemen hemen her vücut tipi için uygun olmaları nedeniyle de tercih edilebilecek ideal seçimlerden. Bu tür bir gelinlik modelinde kombinasyonu tamamlamak adına saçlara taşlı tokalar ya da buna benzer takı setleri seçilebilir.

 

Düz Kesim Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri içerisinde yine en çok sevilen modellerden birisi düz kesim gelinlik modelleri. Bohem bir tarzı olan kadınlar üzerinde fazlasıyla çekici duran düz kesim gelinlik modellerini romantizmden keyif alan bütün gelin adaylarına önerebiliriz. Boydan boya dantelli ya da volanlı kol detayları ile mükemmel bir hale gelebilecek olan düz kesim gelinlik modelleri her vücut tipini oldukça zarif göstermesi nedeniyle de tavsiye edilebilir. Düz kesim bir gelinlik tercih eden ve gelinliğini nasıl daha kusursuz bir şekle çevirebileceğini merak edenlere ise çiçekli taçlarla yapabilecekleri kombinasyonlardan söz edebiliriz. Özellikle uzun boylu ve ince yapıda bir gelinseniz düz kesim gelinlik modelleri sizin için oldukça uygun olacaktır.

Tül Gelinlik Modelleri

En çok da krem renginden tasarlandıkları zaman bambaşka bir havaya bürünen tül gelinlik modelleri eski yıllarda olduğu kadar günümüzde de pek çok gelinin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Prenses kesim ağırlıklı ve tek omuzlu ya da straplez şekilde seçildiğinde üst vücut bölgesini mükemmel bir şekle sokabilen tül gelinlik modellerinin kır düğünlerinin vazgeçilmezleri içerisinde olduğu da tartışılmaz bir gerçek. Bu tür bir gelinlik modelinde muhteşem görünümü tamamlamak için tek yapılması gereken ise kırık fönlü saçlar ile saç aralarına iliştirilen kır çiçekleri.

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Genellikle üst bölgesi kalın olan gelin adaylarının tercih ettiği ancak daha ince yapıdaki gelinlerde de oldukça şık duran uzun kollu gelinlik modelleri Türkiye’de olduğu kadar dünyanın pek çok ülkesinde de oldukça popüler. Küçük göğüslü bayanların öncelikli tercihleri arasında gelen uzun kollu gelinlik modelleri boynu olduğundan daha uzun göstermesi nedeniyle de birçok kadının gözbebeği olmaya devam ediyor. Bu tarz bir gelinliği düğün günü için tercih etmeyi düşünen bayanlara gelinliğin illüzyonunu kesmemeleri için aksesuarsız kullanım tavsiye edebiliriz. Saçların topuz yapılması ve katedral şeklinde duvak kullanılması ise gecenin yıldızı olmaya fazlasıyla yetecektir.

 

Balık Kesim Gelinlik Modelleri

Son moda gelinlik modellerinden söz ederken artık bir klasik haline gelen balık kesim gelinlik modellerinden de söz etmeden olmaz. Özellikle saten, düşük omuzlu ve straplez kesim şeklinde tasarlandıklarında her kadını adeta bir kraliçe haline getirebilen balık kesim gelinlik modelleri en çok da kum saati şeklinde vücut tipine sahip olan gelinler için ideal bir seçim olabilir. Kıvrımları fazlasıyla ortaya çıkarması ve kusurları kapatması kilolu bayanlar için hayat kurtarıcı olurken bu modeli taşlı kolye ve küpeler ile tamamlamak da her geline hayallerindeki gibi bir düğün fırsatını verebilecektir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.