Fazla Kiloları Olan Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Fazla Kiloları Olan Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Kilolarınızı Ortaya Çıkarmadan Giyinin!

   Çeşitli sebeplerden dolayı fazla kilolu olabilirsiniz.Fazla kilolarınız var diye bu güzel giyinmeyeceğiniz ve her giydiğiniz yakışmayacak anlamına gelmez.Sadece daha akıllı tercihler yapmalıyız.Bayanlar doğum,moral bozukluğu,hastalıklar,stres,genetik sebeplerden dolayı yaşamı boyunca kilo alırlar bu kiloları bazen hemen vermek mümkün olmaz.Kiloları verene kadar veya hiç vermediyseniz nasıl giyinmeliyim diye kendi kendinize sorabilirsiniz.Kilolarınızı  ortaya çıkarmadan giyineceksiniz,kilolarınız var tamam ama bunları gizleyerek sanki hiç kilosu olmayan bir bayanmış algısı yaratmalıyız. Kilolarımızla güzel görünmenin yolunu bu şekilde bulmalıyız.Moda her yıl değişen bir yapıya sahip bu değişen yapıyla beraber biz de vücudumuzu iyi tanımalıyız. Vücudumuzun nerelerinde fazlalıklarımız var?Fazlalıklar vücudumuzun neresinde,boyumuz kısa mı,bölgesel mi,genel fazlalığımız mı var gibi durumları bilerek hareket etmemiz bize doğruya götürecektir. Kiloluyuz diye sadece belli çeşit ve renk elbise giymek zorunda değiliz.

Fazla kiloları olan bayanlar nasıl giyinmeli (3)

Bir önceki  yazımız olan vücudu ince gösteren kıyafet modellerine göz atmanızda fayda var bu modeller için tıklayın: https://www.stylekadin.com/style-kadin/vucudu-ince-gosteren-kiyafet-modelleri.html

Mantıklı Davranın 5 Kilo Daha Zayıf Görünün!

Mantık,doğru yöntemler kullanma işidir.Burada mantıklı davranarak doğru renkleri,doğru kıyafetlerle bir araya getirerek daha ince ve şık görünebilirsiniz.Mantıktan kast ettiğimiz vücudumuzun güzel olan yerlerini gözler önüne sererek,kilolu olan uzuvlarımızı geri plana atarak göze hoş görünebiliriz.Sıradan gelişigüzel yerine mantıklı giyim parçalarımızı seçersek bu bize çok puan kazandıracaktır.Nasıl ki boyumuz kısa ise daha yüksek topuklu ayakkabılar seçeriz bu durumu da aynı şekilde bağdaştırabiliriz.Bazen balık etli veya hafif kilolu da olabiliriz hemen bunlar içinde kiloları dert etmek yerine mantıklı giyim tarzı ile ince ve 5 kilo daha zayıf görünebiliriz.Böyle görünmek çokta zor değil.

Fazla kiloları olan bayanlar nasıl giyinmeli (2)

Kilolu Bayanlar İçin Altın Değerinde Giyim Önerilerimiz

Vücudumuzu iyi tanımalı ve vücudumuza uygun giyinmeliyiz.

Kilolarınızı ortaya çıkarmadan giyinin

Siyah renk gerçekten zayıf gösteriyor ama her zaman siyah giymemelisiniz.Diğer önerilerle giyeceğiniz parçaları öğrenin.

Fazla kiloları olan bayanlar nasıl giyinmeli

Vücudunuzdaki uzuvlara dikkat edin!Kol,ayak bilekleri  ve boynunuzu açıkta bırakırsanız her zaman daha zayıf ve ince görüneceksiniz.

şişman bayanlar nasıl giyinmeli

Enine çizgiler yerine boyuna çizgili elbiseler tercih edin.Boyuna çizgiler sizi daha uzun ve kilosuz gösterecektir.

-Büyük karmaşık desenli giyim ürünlerinden kesinlikle kaçının.Daha sade ve hafif desenler tercih edin.

Kilolu bayanlar için giyim önerilerimiz

– V yakalı elbiseler tercih edin.Bu giyim parçası üst tarafı uzun gösterir ve daha narin bir yapıyla  daha zarif görünürsünüz.Ayrıca bunu uzun ince bir kolye ile de yapabilirsiniz.

Alışveriş yaparken kendi beden ölçünüze göre alım yapın.Bir beden büyük ya da küçük dar parçalar almayın.

Kilolu bayanlar için altın değerinde giyim önerilerimiz

-Belinizde kilolar varsa bunu ince bir kemerle hafifletebilirsiniz.

-Düşük bel pantolon giymemelisiniz.Daha normal pantolon tarzları size uygun olacaktır.

Mantıklı davranın 5 kilo daha zayıf görünün (2)

-Kilolarınızı gizlemek için A formunda elbiseler birinci tercihiniz olmalı.

Mantıklı davranın 5 kilo daha zayıf görünün

Yukarıda saydığımız ufak tüyolarla önemli ölçüde kilolarınızı gizleyebilirsiniz.Bu öneriler sizi 5-6 kilo daha zayıf gösterecektir.Denemenizde fayda var kilosuz mutlu günler.

Bir önceki yazımız olan 2020 Yaz Sezonunda En Çok Tercih Edilecek Mayo ve Bikini Modelleri başlıklı makalemizde bikini modelleri, büyük beden mayo ve kapalı mayo hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.