Hayat Kurtaracak 10 Güzellik Tüyosu

Hayat Kurtaracak 10 Güzellik Tüyosu

Güzellik özellikle de kadınlar için vazgeçilmez bir olgu olurken hayat kurtaracak 10 güzellik tüyosu ile son derecede bakımlı ve güzel görünebilirsiniz. Oldukça olay taktiklerle sorun yaşadığınız durumları hemen çözebilir ve güzelliğinize güzellik katacak uygulamaları yapabilirsiniz. Makyajdan saç şekline ve istenmeyen tüylere kadar son derecede pratik olan bu yöntemlerle özellikle de aceleniz olduğu durumlarda kolaylıkla sorununuzu çözebilirsiniz.

En İyi Güzellik Tüyoları

Gittiğimiz yerlerde güzelliğimizle ilgi çekmek için hayat kurtaran en iyi güzellik tüyoları ile bunu sağlayabiliriz. İşte en iyi 10 güzellik tüyosu;

  • Gittiğimiz her yerde kokumuzla damga vurmak isterken en iyi güzellik tüyoları ve hayat kurtaracak 10 güzellik tüyosu arasında parfüm kullanımı da yer alıyor. Kullandığımız kokuların daha kalıcı olmasını sağlamak adına vücudumuzun daha kalıcı bazı bölümlerinde parfümü kullanabiliriz. Kullandığımız parfümü, el bilekleri, atar damarın bulunduğu nokta ve boyun kısmına sıkmak konunun daha çok yayılmasını ve kalıcı olmasını sağlar.

  • Kuruyan rimeller için yapılması gereken çok basit. Rimelimizi topak olma durumundan kurtarmak için içine birkaç damla lens solüsyonu damlatmak yeterlidir. Eğer lens solüsyonu yoksa kapağı kapalı olan rimeli kaynar su içinde bekletmek de oldukça etkilidir.

  • Saçları kıvırcık ya da su dalgası yapmak için her zaman maşaya ihtiyaç yok. Normal bir düzleştirici ile da dalgalı ve kıvırcık saç yapmak mümkündür. Kalem gibi silindir bir eşyaya dolanan saçların üzerinden düzleştiriciyle geçmek harika bukleler oluşturabilir.
  • Eğer rujumuz kırılırsa bunun için üzülmemize hiç gerek yok. Çakmak ile rujun bir ucunun eritilmesi ardından kolaylıkla yapıştırmak mümkün.

blank

  • Hayat kurtaran güzellik tüyoları arasında istenmeyen tüylere çözüm de bulunuyor. Eğer tıraş köpüğünüz bitmişse ve acil bir durumsa köpek yerine sabun ya da saç kremi de kullanabilirsiniz.
  • Kırılan alık ve pudraların çöpe atılmasına hiç gerek yok. Biraz suyla karıştırılarak yeniden sıkıştırılabilir ve kurumaya bırakmak yeterlidir.
  • Uykusuz kaldığımız zaman gözlerimizin altında koyu renk halkalar meydana geliyor. Bu halkaları kapatıcı altına kırmızı ruj sürerek giderebiliriz.

  • Dalgalı saçlar için nemli saçların dolarak topuz yapılması ve fön makinasıyla kurutulması hızlı ve etkili bir sonuç çıkarır.
  • Kırılan tırnakları kesmek yerine bir parça poşet çayın poşeti ve Japon yapıştırıcısı oldukça hızlı ve etkili bir çözüm.

blank

  • Saçlarımız yağlı olduğunda eğer acil bir yere yetişmek zorundaysak bebek pudrası kullanabiliriz. Özellikle de saç diplerine uygulamak yağlı görünümü gidermektedir.

 

Gelin makyajı tüyoları başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Cilt Lekeleri Nasıl Kapatılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.