Doğum Günü Hediyesi İçin Bileklik Önerileri

Doğum Günü Hediyesi İçin Bileklik Önerileri

Çok sevdiğimiz arkadaşlarımızı, sevgilimizi ve aile bireylerini bazen ne kadar tanısak da onlara ne hediye vereceğimizi bilemiyoruz. Özellikle kadın arkadaşlarımıza ve aile bireylerine ne alacağımız konusunda çok sorun yaşıyoruz çünkü kadınlara hediye seçeneği kısmen daha fazla. Eğer sizin de bir kadına doğum günü hediyesi almanız gerekiyorsa şimdi sizlere doğum günü hediyesi için bileklik önerileri yapacağız. Büyük küçük pek çok kadının sevdiği ve günlük hayatta da aktif olarak kullandığı bileklikler hepsinin hoşuna gidecek. Ancak tedbiri elden bırakmayıp satın aldığınız yerden değişim kartı ya da teminatı almayı unutmayın. Eğer hediyeyi alan kişi beğenmezse daha çok sevdiği bir modelle değişmeli. Şimdi hediye edilebilecek şıklıkta bilekliklere bakalım.

Doğum Günü Hediyesi İçin Bileklik Önerileri

Doğum Günü Hediyesi İçin Bileklik Önerileri

Doğum günü hediyesi için bileklik önerileri yaparken önemli olan diğer noktalardan biri de bu bileklik alacağınız kişinin minimal mi yoksa büyük taşlı bileklikleri mi tercih edeceğidir. Eğer daha minimal bileklikleri tercih ediyorsa görselde ki bileklik tam ona göre. Pembe altın ve küçük pırlantalarla günlük kullanımda sıklıkla kullanabileceği bir bilekliği olacak. Özellikle çalışan bir kadınsa gömlek gibi daha resmi kıyafetlerle de tercih edebilecektir. Pembe ve beyaz renklerinin göz alıcı sadeliği ve şıklığı sayesinde onu hiçbir zaman bileğinden çıkarmak istemeyecek. Eğer bu renkler size pek hoş gelmediyse ve pembe altın gibi altın almak pahalı geliyorsa gümüş doğum günü hediye bilekliklerine bakabilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Bileklik Önerileri

Zümrüt ve Pırlantanın Harika Uyumu

Doğum günü için bileklik önerilerine bu modelimizle devam ediyoruz. Eğer minimalist tasarımlar ve küçük taşlar hediye alacağınız kişiyi yansıtmıyorsa ve daha göz alıcı seçeneklere bakmak istiyorsanız bu damla şeklindeki zümrüt bileklik sizin için harika bir tercih olacaktır. Çok büyük olmayan yapısıyla ince bilekli kadınlarda garip durmayacaktır. Kalın bilekli bir kadına hediye alıyorsanız bu modelin ona oldukça yakışacağına eminiz ancak ipleri kalın olan modelleri de doğum günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Damlanın etrafındaki pırlantalarla oldukça klasik ve zarif görünüyor. En popüler ve bilindik zümrüt rengi yeşildir. Ancak yeşil zümrüt istemezseniz pek çok farklı renkte zümrüt bulmak mümkün. Özellikle kırmızı zümrütlü modeller de oldukça şık görünecektir.

Doğum Günü Hediyesi İçin Bileklik

Doğum Günü Hediyelerinin Vazgeçilmez Bir Klasiği: Şans Bileklikleri

Özellikle arkadaşlarınıza hediye etmenizi tavsiye ettiğimiz şans bileklikleri onlar hakkında ne düşündüğünüzü oldukça açıkça anlatacaktır. Özellikle arkadaşınızın yeni bir işi ya da ilişkisi gibi yakın zamanda da yeni bir girişimi varsa ona bu konuda da moral de verecektir. Bununla birlikte her ne kadar onları yakından tanısak da insanları tamamen tanımak yaşadıklarını bilmek oldukça zor. Bu yüzden doğum günü gibi özel bir anında ona bu şans bilekliğini vermek onları ne kadar önemsediğimizi ve onun yaşadıklarını tamamen bilmesek bile onları desteklediğimizi gösterecektir. Sayfamızdan doğum günü hediyesi önerileri bulunmaktadır. Onlara da bakabilirsiniz.

Doğum Günü Hediyesi Bileklik

İple ya da Zincirle Uğraşmak İstemeyenler İçin Kelepçe Bileklik Modelleri

Doğum günü hediyesi olarak bileklik alacaksak aldığımız kişinin bileklik zevkini bilmek oldukça önemlidir. Eğer alacağımız kişi zincir ya da ip bilekliklerle uğraşmayı sevmiyorsa onlara kelepçe bileklik alabiliriz. Doğum günü hediyesi alacağınız için bilek ölçüsünü bilmeyebilirsiniz ve fark ettirmeden sormak da zordur. Bu yüzden eğer kendisinin kapalı kelepçe bilekliği varsa ondan ödünç alıp kapalı bileklik modellerine bakabilirsiniz. Ancak eğer böyle bir imkanınız yoksa açık kelepçe modellerine bakmanızı tavsiye ederiz. Görselde ki gibi bileklik modellerini kişi kendine göre ayarlayabilir. Eğer bu gibi bileklik modellerinin düşeceğine ve onun gibi şeyler olacağına inanıyorsanız uçları zincirli ve klipsli kelepçe bileklik modellerine bakabilirsiniz. Doğum günü hediyesi bileklik modelleri yazımız şimdilik bu kadar.

Bir önceki yazımız olan Botoks Nedir Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Botoks Nedir Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.