Crocs Farklı Terlik Çeşitleri

A+
A-
Crocs Farklı Terlik Çeşitleri

Hepinize merhabalar. Bugün sizlere birbirinden güzel ve rahat Crocs farklı terlik çeşitleri göstereceğiz. Hem çocukların hem de yetişkinlerin büyük bir rahatlıkla kullandıkları Crocs çeşitleri oldukça güzel görünüyor. Bildiğiniz gibi özellikle doktorlar ve hemşireler gibi sürekli telaş içinde olan ve tüm gün ayakta kalmak zorunda olan meslekleri yapanlara Crocs özellikle önerilir. Bunun nedeni oldukça rahat olmasıdır. Aynı şekilde büyük bir güvenle çocuklarınıza da giydirebilirsiniz. Bu şekilde çocuklarınızla ne kadar dolaşmanız gereken bir gün olursa olsun ayakkabıdan yana sıkıntı çıkmayacaktır. Hem terlik hem de sandalet olarak kullanılan Crocslar özellikle çocuklar için oldukça kullanışlıdır. Örneğin tatilde deniz kıyısına gittiniz. Hem içine kum kaçarsa kolayca temizlenir hem de ayaklarınızı denize sokarsanız Crocs terliği geri giyince spor ayakkabıdaki gibi bir his uyanmaz. Eğer hazırsanız o zaman sizlere farklı Crocs çeşitleri göstermeye başlayalım.

Crocs Farklı Terlik Çeşitleri

İlk olarak yukarıda gördüğünüz görselle başlamak istedik. Bunun nedeni bazı çocuklar ayakkabı giymeyi sevmiyorlar. Bu yüzden dışarı çıkarken onlara ayakkabı giydirmek oldukça zor olabiliyor. Böyle animasyon karakterlerinin olduğu Crocs farklı terlik çeşitleri sayesinde onların ilgilerini desene çekebilirsiniz. Örneğin çocuğunuzla misafirliğe gittiniz ve geri dönme vaktinde ayakkabılarını giymemek için mızmızlık yapmaya başladı. O zaman “Ama senin ayakkabın çok güzel üzerinde Prenses Elsa var. Hadi gidip giy de ev sahibesi de görsün.” şeklinde bir konuşma ile onu ikna etmeniz daha kolay olacaktır.

Tabii ki tek farklı Crocs terlik çeşidi olarak Prenses Elsa bulunmuyor. Onun gibi pek çok animasyon karakteri Crocs terliklerinin üzerinde yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de her çocuğun en sevdiği süper kahramanlardan bir tanesi olan Örümcek Adam. Galerimizde gördüğünüz modelinde özellikle bir yaz ayakkabısı olarak kullanmak daha da uygun olacaktır çünkü önündeki delikler sayesinde hem havadar hem de rahat bir modeldir. Ayrıca dikkat çeken renkleri sayesinde önündeki örümcek logosunu görmeseniz bile bu terlik modelinin Örümcek Adama ait olduğunu herkes bilir. Bu şekilde desenli Crocs terlik çeşitleriyle çocuklarınızın dikkatini çekebilir ve ayakkabılarını giymesini sağlayabilirsiniz.

blank

Desenli Kesim Crocs Terlik Çeşitleri

Çocukların dikkatini çekmek için animasyon karakterli Crocs terlik almanıza gerek yoktur. Özellikle daha büyük çocuklar için. 3-8 yaş grubundaki çocuklar karakterli terlikleri daha çok sevse de özellikle 8 yaşından sonra çocuklarda daha çok desenli şeylere olan sevgiyi görebiliyoruz. Görselde gördüğünüz gibi sevimli bir model Crocs terlik oldukça kız çocuklarını etkileyecektir. Bu şekilde bir terlik aldıktan sonra ise kıyafet kombini yapmayı ise çocuğunuza bırakmanız daha iyi olacaktır. Kendi kıyafetlerinin seçimi gibi kararları küçük yaşta vermeye başlaması büyüdüğünde daha öz güvenli yetişkinler haline gelmesini sağlayacaktır. Ayrıca çocukların sevdiği parlak renkleri çoğu yetişkin pek hoş bulmasa da çocuklar kendi aralarında anlaşıp mutlu olduğu sürece sorun bulunmayacaktır.

Oğlan çocuklarına göre de tabii ki birbirinden farklı Crocs terlik çeşitleri mevcuttur. Onlara da böyle parlak renkler seçebileceğiniz gibi mor ve kırmızı gibi daha çok dikkat çeken renkleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında sokakta dolaşmak için bakacaksanız o zaman üstü ya da kenarlarında boşluklar olan Crocs terlik çeşitlerine bakmanızı öneririz. Bu terlikler her ne kadar rahat olsalar da havadar olmaları da bir o kadar önemlidir. Çorapsız bir şekilde çıplak ayakla çocuğunuza giydirebileceğiniz Crocs terliklerden bir tane de kendinize almak isteyebilirsiniz. Unutmayın birbirinden farklı renk seçenekleri ile sizler de yetişkinlere uygun olan Crocs terlikleri kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Örgü Sepeti Tarifi başlıklı makalemizde amigurumi örgü sepeti tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.