Crocs Terlik Çeşitleri

A+
A-
Crocs Terlik Çeşitleri

Crocs terlik çeşitleri piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren oldukça sevilmiş ve ilgi görmüş bir marka olma özelliği taşıyor. Biz de yazımızda bu sevilen çokça tercih edilen terlik çeşitleri hakkında bilgilerimizi sizinle paylaşıyoruz. Özellikle havaların ısınmasıyla insanlar daha rahat ve daha ferah kıyafetler giymeyi tercih ediyorlar. Tabi kıyafetle birlikte boğucu, yakıcı ayakkabılardan ziyade nefes alabilen ayakkabılar ya da terlikler ön plana çıkıyor. Özellikle terlikler yaz aylarının vazgeçilmez ürünlerinden biri. Akşam yürüyüşe çıktığınızda, kumsalda, sahilde her an rahatlıkla kullanabileceğiniz Crocs terlik çeşitleri sıcak günleri daha rahat geçirmenize olanak sağlayacak. Genel olarak sevimli görünümlerle tasarlanan Crocs terlik çeşitleri kendine özgü tasarımlarıyla ve farklı tarzda ürünleriyle dikkatleri üzerinde topluyor.

Özellikleri

Crocs terliklerin özgün tarzı, kendine has özellikleri ortaya koyuyor. Kanada’da 2002 yılında üretilmeye başlanan bu terlikler, günlük konforu yükseltmek amacıyla özel köpük malzemeler kullanılarak tasarlanıyor. Terlikleri tabanlarının köpük olması ayağın kemikli yapısını zorlamıyor bu sayede de ayakların yorulmasını önlemiş oluyor. Yumuşak yastıklama özelliğine sahip Crocs terlik modelleri sert ve engebeli yüzeylerde dahi ayakları darbelere karşı koruyor. Terliklerin burun kısmının kapalı ve açık olan iki seçeneği mevcut. Aynı zamanda burun kısmı kapalı olan terliklerin sandalet tipinde olan modelleri de üretilmekte. Bunun dışında bir de tıpkı ayakkabı gibi ayağınızı sarabilecek kordonlu terlikler bulunmakta. Yetişkin kadın ve erkeklerin yanı sıra çocuklar için de kullanışlı ve eğlenceli terlikler bulabilirsiniz. Özellikle markanın çocuklar için özel olarak hazırladığı rengarenk ve süslü terlikleri oldukça ilgi çekici.

Renkleri

Crocs terlik modelleri, birbirinden farklı renkleri bir araya getirmekte. Markanın en çok tercih edilen terlik renkleri beyaz, yeşil, kırmızı ve siyah. Beyaz renk daha çok sandalet tipi terlik modellerinde tercih edilirken, yaza ferah, parlak, doğal bir adım atmanızı sağlıyor. Siyah renk ise kadın ve erkekler için daha klasik tasarımlarda kullanılırken yeşil renk daha sportif modellerde kullanılıyor. Şık ve sevimli kırmızı renk ise güçlü ve sıcak bir görünüm sağlayarak dikkatleri üzerine çekiyor.

blank

Payetli kıyafet modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.