Saç Bandı Nasıl Takılır ?

Saç Bandı Nasıl Takılır ?
23 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 9.942 kez okundu.

Yazın güzellik aksesuarlarından saç bandı kadınların vazgeçilmezi arasında. Yazın 40 derece sıcağın altında gezerken bile her daim güzelliklerinden ödün vermezler.Harika bir mayo ve bikini ve harika plaj aksesuarlarınız arasında rengarenk desenleri ile göz alan saç bandlarınız var mı?

Saç bantları, saçlarınızın karışıklığını hemen kolayca toparlayıp şık bir görünüşe dönüştürür  ve çok havalı bir tarz yaratırç. Eşarplarınızı da saç bandı olarak takabiliirsiniz.Kullandığınız saç bantlarının ve aksesuarlarınızın renkli ve desenli olmasına dikkat edin. Bu şekilde , yazın tarzınıza daha uyumlu olur.

Saç bandı nasıl takılır ?

Saç bandınızı aşağıdaki resimden de gördüğünüz gibi Saçlarınız dağınık durumdayken, saçlarınızın üzerinden sararak takabilirsiniz.Diğer bir şık saç bandı takma tarzı da saçlarınızı topuz yapıp yine üstten ve enseden geçecek şekilde  saç bandı ile sarıp ön kısmında saç bandının uçlarında ufak bir fiyonk yapabilirsiniz.Veya saçlarınızı örüp aralarına renkli saç bandızı geçirip birlikte örebilir daha sade bir görünüm için örgünüzün başladığı yerden bağlayabilirsininiz.İlham alabileceğiniz saç bandı bağlama şekillerini aşağıdaki galerimizden de inceleyebilirsibiz.

sac bandi nasil takilir

denizde sac bandi nasil takilir

 

Kot Salopet Modası 2014
Yüz Şekline Göre Saç Kesimi Önerileri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Saç Bandı Nasıl Takılır ? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mira Baran dedi ki:

    Sac bandi takmayi çok seviyorum özellikle o kulak denen sac bandlarina bayiliyorum o yüzden size cook tesekkur ederim…

Sayfa başına git