Uzun Saçlar İçin Basit ama Şık Saç Modelleri 2020

Uzun Saçlar İçin Basit ama Şık Saç Modelleri 2020

Uzun saçları kullanmak güzel ama birazcık önem ve ilgi ister. Bunu sürekli yapmakta zor gelebilir. Bu duruma çözüm ise daha pratik ve şık saç modellerini kullanmak olacaktır. Uzun saçlı bir bayansanız size basit ama şık saç modellerini sunmaya çalıştık bu yazımızda. Yeterli zamanım yok diyorsanız basit ve minumum çaba ile harika görünebilirsiniz. Güzel bir rehber hazırladık sizler için. Uzun saçınıza uygun zahmetsiz ama harika saç modelleri

Kolay ve Şık Saç Modelleri

 

1.Serbest Akan Dalga Saç Modeli

Rahat ve ışık dalgaları her zaman popülerdir. Bu etkiyi elde etmeninde yöntemi vardır. Saç düzleştirici kullanın veya bir saç kurutma makinası,ıslak saç yapıp belli bir süre bu cihazlarla kurutup bırakın. Daha sonrada saç spreyi kullanarak şık ve hacimli dalgalar elde edeceksiniz.

Saç Kategorimize Bakmadan Geçmeyin:

https://www.stylekadin.com/kategori/sac

1serbest-akan-dalga-sac-modeli

2.Basit Düğümlü Uzun Saç Modeli

Bu saç modeli kolay ve şıktır. Yapmanız gereken gayet açıktır. Yavaş bir düğüm haline getirin arkadan saçınızı,sonra ise bükümlü saçları saç tokası ile sabitleştirin.

2basit-dugumlu-uzun-sac-modeli

3.Düşük At Kuyruğu Uçlarında Düzeltme

Boyuna uzanan bir at kuyruğunu düzeltmek ve alışılmadık bir etki için saç uçlarına yakın yerden kısaltmalar yapılabilir. Fotoğrafta da örneklerini görmeniz mümkün.

3dusuk-at-kuyrugu-uclarinda-duzeltme

4.Islak Görünümlü Uzun Saç Modeli

90’lı yılların uzun saç stili ama 2020 yıllarında da tekrar moda oldu yani geri dönüş yapılıyor. Bu stili basit ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Saçlarınıza süreceğiniz jöle veya şekillendirici ile ıslak görünümlü saç elde etmek mümkün. Parlak ve canlı göründüğü için hoş durduğunu söyleyebiliriz.

4islak-gorunumlu-uzun-sac-modeli

5.Göz Hizasında Örgülü Uzun Saç

Uzun saçlarımıza basit ama hızlı bir şekil vermenin yöntemi ise başımızın iki tarafından ince tutam saçlar alıp bunları örgü ile beraber sabitleyelim. Maceracı ve varyant bir saç örgüsü elde etmiş olursunuz.

Saç Kategorimize Bakmadan Geçmeyin

https://www.stylekadin.com/kategori/sac

5goz-hizasinda-orgulu-uzun-sac

6.Yandan Ayrılmış Uzun Saç 2020

Her zaman aşırı değişiklikler değil,basit ama etkili değişiklikler önemlidir. Saçlarımızı yanlar ayırıp kakül elde edebilirsiniz. Güzel bir şekilde de modelini ayarlayın. Saç Kategorimizhttps://www.stylekadin.com/kategori/sac

6yandan-ayrilmis-uzun-sac-2017

7.Uzun Saç Örgüsü

Şık,göz alıcı,asimetrik örgüler harika olacaktır. Saç örgüsü her zaman saça anlam katmıştır. Bu uzun saçlarda böyledir.

Sizler İçin Harika Saç Önerileri Saç Kategorimizde Linke Tıklayın: https://www.stylekadin.com/kategori/sac

7uzun-sac-orgusu

8.Eski Tarz Saç Modeli

Hacmi ile cüretkar tarzı minik lüleler halinde saçınızın düzenlenmesi ile elde edilebilir. Bu eski saç tarzı bakışlarınızı etkileyecek ve harika anlamlar katacaktır.

8eski-tarz-sac-modeli

9.Uzun Saçlar İçin Kakül Modelleri

Kaküller gerçekten yüz yapısında önemli bir yere sahiptir. Yan tarafa kakül,öne doğru kaküller,uzun kaküller gibi birçok kakül stil mevcuttur. Yüz yapınıza uygun olan kakül şekli ile uzun saçlar stil kazanır.

9uzun-saclar-icin-kakul-modelleri

10.Aksesuarlı Uzun Saç Modelleri

Basit saç aksesuarları ile saçlar anlam ve ifade kazanabilir. Saçlarınıza beğendiğiniz aksesuarları çekinmeden ekleyin. Aksesuarların ne olacağına odaklanabilirsiniz. Sizler İçin Harika Saç Önerileri Saç Kategorimizde Linke Tıklayın: https://www.stylekadin.com/kategori/sac

10aksesuarli-uzun-sac-modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.