18 Çarpıcı Kızıl Ombre Modeli

A+
A-
18 Çarpıcı Kızıl Ombre Modeli

Ombre? Şu an gerçekten oldukça trend bir saç stili. Peki ondan daha da popüler olan ne var? Tabi ki kızıl saçlar! İkisini kombinleyin ve işte her yerde güzelce kullanabileceğiniz bir saç modeline sahipsiniz. Bu kızıl ombre fikirleri kesinlikle dikkatinizi çekecektir.

Ateş Kırmızısından Altın Sarısına

Kırmızının derin bir tonları saçın üst kısımlarında kullanılmış ve alt kısımlara doğru ise altın sarısına geçiş yapılmış. Oluşan zıtlık göz alıcı ve saçın alt kısımlarında dalga kullanılmış, bu model ile gece ya da gündüz istediğiniz yere kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.

blank

 

Kızıl ve Sarı Dalgalar

Üstteki modelin biraz daha sakin versiyonu, bu tatlı saç stilinde kızıl ve sarının oluşturduğu zıtlık çok daha yumuşak ve gerçekten göz alıcı. Saça eklenen hacimli dalgalar ise oldukça flörtöz bir hava katmış.

blank

 

Koyu Kızıl ve Platin Sarısı İle Örgülü Ombre

Bu göz alıcı zıtlığa biz resmen aşık olduk! Saçın üst kısımlarında kullanılan koyu kızıl renk, uçlardaki sarı ile mükemmel bir zıtlık oluşturuyor. Bu saçlar ise farklı iki renge de sahip olan taç şeklindeki örgüler ile gerçekten göz alıcı bir görünüm oluşturulmuş. Tabii uç kısımlara dalgalar ekleyerek daha eğlenceli bir görünüm elde edebileceğinizi de unutmayın.

 

Siyah ve Koyu Kızıl Dalgalar

Kızıl ve siyahın kombinasyonundan daha egzotik ve göz alıcı başka bir şey yoktur. Oldukça gizemli ve çekici, ayrıca eklenen havalı dalgalar sayesinde de bu harika uyum gözler önüne serilmiş, bu model özel günler için gerçekten mükemmel.

 

Kızıl ve Koyu Turuncu İle Yandan Örgü

Bu saç stilinin her yerinde vahşi yazıyor resmen. Harika yan örgü saç stiline daha uçuk bir hava katmış. Modu biraz daha yükselten koyu turuncu uçlar aynı zamanda saçın rengini de yumuşatmış, aynı zamanda da yüzün daha parlak hale gelmesini sağlamış.

 

Siyah ve Pembe-Kızıl Uçlar

Düz ve şık olarak kullanılan bu saçlar ortadan auyrılmış, bundan daha klasik bir görünüm olamaz! Ama bu günlük saç stilini daha canlı hale getiren şey ise siyah ve pembeye çalan kızıl renklendirmenin güzelliği. Biz bu renk kombosuna adeta bayıldık!

blank

 

Mor, Kırmızı ve Sarı

Bu harika saç stili bizim sevdiğimiz bütün renklere sahip, hepsini mükemmel şekilde toparlamış. Koyu mordan göz alıcı bir kızıla geçen bu renklendirme, saçların uç kısımlarında kullanılan sarı ile hayat bulmuş. Saçı düz şekilde kullanmak ise oldukça akıllıca, hem okulda hem ofiste kullanılabilecek bir model.

blank

 

Koyu Kahverengi ve Pembe-Kızıl Hacimli Saçlar

Bu kadının saçları mükemmel. Egzotik, trend ve hacim dolu. Saçların dip kısımları oldukça koyu bir kahverengi ile bezenmiş, saçın kalan kısımları ise pembeye çalan bir kızıl ile bezenerek oldukça hacimli ve hareketli bir görünüm oluşturulmuş. Bu göz alıcı saç rengini daha da ön plana çıkaran şey ise oldukça hacimli olan dalgalar!

blank

 

Derin Kızıl ve Altın Sarısı

Kırmızının en seksi tonlarından biri, bu kadının saçlarının her yanında resmen seksi yazıyor. Kırıl ile bezenmiş altın rengi saçlar salaş bir şekilde yana atılmış, saçların daha hacimli görünmesi ise eklenen su dalgaları sayesinde sağlanmış. Bu harika görüntü gittiğiniz her yerde gözleri üzerinize çekmenizi sağlayacak!

 

Siyah ve Mor-Kırmızı Hacimli Saç Stili

Bu hacimli saçların ne kadar çekici olduğunu inkar etmenin anlamı yok! Saçların üst kısımları hafif mavi ile dokunulmuş siyah bir renge sahip, alt kısımlar ise kızıla çalan bir mor ile bezenerek tamamlanmış. Renklendirme gerçekten inanılmaz derecede başarılı ama aynı zamanda eklenen dolgun dalgalar da saçın çok daha hacimli olmasını sağlamış.

blank

 

Ekstra Uzun Koyu Kızıl ve Sarı Uçlar

KIRMIZI SEKSİDİR. Bu kesinlikle bu rengi ve modeli anlatmanın en doğru yollarından biri. Kızıl rengin en çekici tonları saçın üst kısımlarında kullanılırken, uç kısımlara doğru kullanılan altın sarısı genel olarak görünümün yumuşatılmasını sağlamış. Saçlar düz şekilde bırakılarak renklendirme çok daha iyi şekilde sergilenmiş ve oldukça gizemli bir hava oluşturulmuş.

 

Kestane tonları

Bu harika saçlar gerçekten aslında oldukça basit. Saçın üst kızımların kestane renginin derin otonlarına sahipken, alt kısımlara doğru açılan bu renk bir yerden sonra turuncuya dönüşmüş ve görünümü çok daha derinleştirmiş. Saça eklenen hacimli dalgalar ise modeli hareketlendirmiş ve bu saç stilini bir yaz günü tatlı bir elbiseyle giyilmek için mükemmel bir seçenek haline getirmiş.

blank

 

Koyu Kestane ve Altın Sarısı

Bu tatlı saç stilinin en büyük hayranlarından biri biziz. Saçın üst kısımları koyu kestane ile inanılmaz seksi hale getirilirken alt kısımlara eklenen sarılar hem rengi yumuşatmış hem de görünümü eşsiz hale getirerek hoş bir zıtlık oluşturmuş. Saça eklenen salaş dalgalar ile yaratılan asi hava, hoş bir deri ceket ile tamamlanmış.

Kızıllar, Pembeler ve Sarılar

Kızıl saçları seviyor musunuz? Tabi ki seviyorsunuz. Peki ya pembe ışıltılar? Elbette! Peki ya sarı? Saç stilleri dünyasında sarının her zaman bir kazanan olduğunu herkes bilir. Bu üç rengi bir araya koyarak da görebildiğiniz en çekici kombinasyona sahip olabilirsiniz. Bu görünümü açık ya da koyu hale getirmek için makyaj renklerinizi düzenlemeniz yeterlidir.

 

Kahverengi ve Mora Çalan Kızıl

Bu çekici ve feminen saç stilinin üst kısımları mora çalan bir kızıl rengindeyken alt kısımlarda daha açık bir kahverengi ile süslenmiş. Eklenen harika dalgalar modele inanılmaz bir çekicilik katmış ve bu sayede bu model önemli görüşmeler için mükemmel bir saç modeli haline gelmiş.

 

Egzotik Siyah, Seksi Pembe ve Kırmızı

Bu görünümün gözleri üzerine çekeceğinden şüphe yok! Gerçekten çok cesur ve göz ardı edilemeyecek güzellikte bir renklendirme. Siyah saç dipleri orta kısımlarda oldukça seksi bir pembeye dönüştürülmüş ve buradan da mükemmel bir şekilde egzotik bir kırmızıya geçiş yapılmış. Hiçbir çaba göstermeden ilgi odağı olmayı isteyen kadınlar için bu görünüm mükemmel.

blank

 

Kızıl ve Turuncu

Saçlarınızı ombre ile süslemek konusunda yaz için mükemmel bir model mi arıyorsunuz? O halde bu tatlı stili deneyebilirsiniz. Saçın üst kısımlarında kızıl rengin tatlı ve açık bir tonu kullanılırken alt kısımlarda hem parlak hem de açık renkte bir turuncu kullanılarak saçlara “yaz eğlencesi” eklenmiş. Bu harika saç stilini gün ışığında cesur şekilde sergilemek istediğinize eminiz.

 

Sarı Uçlara Sahip Koyu Kestane Rengi

Biraz daha kahverengiye çalan bir tona sahip olsa da, açık altın renginde uçlara sahip olan ve üst kısımlarında koyu kestane rengi kullanılan bu saç stili oldukça çekici. Hem basit hem de göz alıcı bir güzelliğe sahip.

 

Bu saç renklendirme seçeneklerinden hangisi sizin favoriniz?

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.