Balyajlı Kahverengi Saç Renkleri

Balyajlı Kahverengi Saç Renkleri
28 Mart 2014 tarihinde eklendi, 30.896 kez okundu.

Saçlarında balyaj yaptırmak isteyenler için bu sezon özellikle kahverengi saçlarda uygulanabilecek  saç renklerini sizler için seçtik ve galerimize ekledik. Kahverengi saçlarda bu sezon altın sarısı, karamel, kızıl, balköpüğü,bakır, platin sarısı, ve sarı tonları gibi saç renkleri son derece popüler balyaj renkleri arasında yer almaktadır. Sizler için seçtik ve bu yazımızda paylaşıyoruz.

balyajlı saç renkleri (13)

Kahverengi saçı olan bayanlar balyaj rengi olarak bu tarz renkleri tercih edebilirler. Balyajlı saç renkleri özellikle de kahverengi saç rengi olan bayanlarda son derece popüler şekillerde karşımıza çıkıyor. 2014 balyajlı kahverengi saç renkleri arasında her genç kızın kendi tarzına uygun birçok yeni tasarım gelmektedir.

balyajlı saç renkleri (8)

2014 balyajlı saç renkleri sezonun yine en çok kullanılan tasarımıdır. Özellikle kahverengi saçlarınızla çok aşırı zıt renkleri tercih etmemeye özen gösterin. Özellikle küllü renkler kahverengi saç renkleri ile uyum sağlamamaktadır. Daha sıcak tonları tercih edebilirsiniz.

balyajlı saç renkleri (11)

 

Balyajlı saç renkleri içinde ombre modeller de bir hayli öne çıkmaktadır. Galerimizden sezonun en iddialı balyajlı saç renklerine göz atarak fikir edinebilirsiniz.

balyajlı saç renkleri (6) balyajlı saç renkleri (5) balyajlı saç renkleri (4) balyajlı saç renkleri (1) balyajlı saç renkleri (2) balyajlı saç renkleri (3) balyajlı saç renkleri (16) balyajlı saç renkleri (15) balyajlı saç renkleri (14) balyajlı saç renkleri (12) balyajlı saç renkleri (10) balyajlı saç renkleri (9)balyajlı saç renkleri (7)

 

 

 

 

 

 

 

Yazlık Gömlek Modelleri ve Kombinleri 2014
Kısa Saçlara Nasıl Şekil Verilir

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Balyajlı Kahverengi Saç Renkleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. emine bağcı dedi ki:

    bu tondaki renkleri çok severim

Sayfa başına git