Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Saç Modelleri

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Saç Modelleri
12 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 14.272 kez okundu.

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Saç Modelleri

Erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği saç modellerini araştırdık.Erkekler hangi saç modellerini ve renklerini daha çekici buluyor, uzun kısa sevdiği beğendiği saç modelleri sizler ile.

bazen erkekler bizim çok beğendiğimiz saç modellerini beğenmiyebiliyolar.Onların beğendiği de size hoş gelmeyebilir.Ama sevgilinize ve hoşlandığınız bir erkeye daha güzel görünmek istiyorsanız önerdiğimiz saç modellerini sizde dikkate alın…

Atkuyruğu saç modelleri

Sıkıca topalnmış  uzun atkuyruğu saç modelleri tüm erkeklerin en beğendiği saç modelleri arasında.Eğer saçlaınız uzun ve düzse bu saç modellerini daha çok kullanmanızı tavsiye ederim.

erkeklerin beğendiği atkuruğu saç modelleriİsterseniz 2014 yaz saç modsının trendlerinden olan balıksırtı veya normal örgülü atkuyruğu saç modellerinide deneyebilirsiniz.Arasına takacağınız rekli ip tokalar saçlarınızı daha havalı gösterecektir.

erkeklerin beğendiği saç modeli sıkı atkuyruğu saç modeliDüz dağınık topuz modelleri

Erkeklerin yine etkisinden kendileriniz alamadıkları saç modelidüz dağını topuz modelleri.KAdınları olduğundan daha cazibeli gösteren bu saç modeli, sizi daha çekici kışkırtıcı gösterecektir.

erkeklerin beğendiği dağınık düz topuz modeliDalgalı hacimlü uzun saç modelleri

Dalgalı uzun vegür saç modelleri her nekakadar erkeklerin en sevdiği kadın saçlarından olsada biz kadınlarında gözlerimizi alamadığımız saçlar arasında.Saçlarınız uzun ise çok şanslısınız, hacim veren saç ürünleri ve şekillendiriler ile kolaylıkla evde bu saç modellerini yapabilirsiniz.

erkeklerin en beğendiği saç modelleri uzun gür saçlar2014 saç trendlerinden yanda örülmüş dağınık saçlar yine erkeklerin en sevdiği kadın saç modelleri arasında.Bu yaz saçlarınızı plajda, günlük seçimlerinizde örgülü dağınık saç modellerinden yapın.

erkeklerin beğendiği saç modellerierkeklerin beğendi saçlar atkuyruğu balık sırtıerkeklerin beğendiği kahküllü saç modelleri

2014 Yaz Tozluk Trendi
En Havalı Kahverengi Saç Modelleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Saç Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git