Kesinlike Göz Önünde Bulundurmanız Gereken Harika Gri Saç Trendleri

A+
A-
Kesinlike Göz Önünde Bulundurmanız Gereken Harika Gri Saç Trendleri

Bu yıl tamamen saç renkleri ve hareketli tonlarla ilgili. 2018’in en çekici renkleri arasında morlar, yeşiller(özellikle de deniz yeşili) ve pembeler bulunuyor. Fakat bizim rahat olduğumuz alandan çıkmamıza sebep olan renk aslında GRİ. Gri gerçekten bu yıl inanılmaz bir popülariteye sahip ve bunun için biz de size ilham verecek gri saç modellerini sizin için derleme kararı aldık.

Saçlarda Trend Renklendirmeler Kolleksiyonu

Bu saç renginde resmen her şey var: güzel ve hareketli morlar, deniz yeşilleri ve grinin bazı tonları inanılmaz bir güzellikte derlenmiş. Eğer 2018’in bütün trend renklerini içinde barındıran bir model arıyorsanız, İŞTE BUDUR. Bu renklerin tatlı bir şekilde kendilerini sergilemelerine izin vermek için saçlarınıza su dalgaları eklemeyi de unutmamalısınız.

blank

 

Yan Tarafı Kazanmış Süper Açık Gri

Açık, parlak ve trendlik akan bu harika saç modelinde grinin gerçekten çok açık bir tonu kullanılmış. Saçların güzelliğinin gün ışığında kat kat arttığını tahmin etmek pek de zor değil. Bu saç rengi yaz sezonu için gerçekten mükemmel. Ayrıca saç modelinin yan tarafının kazınmış olması da modele daha uçuk bir hava katmış olduğu kesin. Böylesine tatlı ve çekici bir saç stilini farklılık arayan bütün kadınlara tavsiye ediyoruz.

 

Gri Bukleler

Eğer grinin göz alıcı ve beğenilecek bir renk olmadığını düşünüyorsanız, bir daha düşünün! bu güzel saç stilinin her yanından zarafet ve güzellik akıyor. Bu göz alıcı rengin mükemmel şekilde sergilenmesini sağlayan bir diğer şeyse tabi ki eklenen harika bukleler. Bu saç rengi mavi ya da siyah bir elbise ile mükemmel olacaktır.

 

Gri Pixie

Bu pixie saç stili gerçekten göz alıcı. Hem heyecan verici hem de tatlı, oldukça enerji dolu bir görünüm için ise oldukça fazla kat eklenmiş. Saçın kahkülleri yan tarafa atılarak daha oldukça stil sahibi ve tatlı bir görünüme sahip olunmuş. Gri renklendirme ile tamamlanan bu model bir pixie modelin alabileceği en iyi hal olabilir.

blank

 

Süper-Kısa Gri

Kısa saç kesimlerini tercih eden kadınlar için bu inanılmaz derecede uygun ve süper trend bir görünüm. Saçın ön kısımları biraz daha uzun olduğu için yana ayrılabiliyor ve bu sayede de yüzü oldukça güzel şekilde çerçeveliyor. Uzun yüze sahip kadınlar için oldukça iyi bir tercih olan bu model grinin yardımıyla hem seksi hem de havalı bir hal almış. Bu model koyu bir makyaj ile çok daha güzel görünecektir.

blank

 

Gri Ombreli Asimetrik Küt Saç

Ombre kesinlikle renk trendleri arasından en seksi olanlardan biri, ombreyi daha harika bir hale getirmenin yollarından biri ise gri renklendirme. Bu modelin gri ombresi süper havalı ve çekici, saçın dip kısımları koyu renkteyken uç kısımlarda grinin açık tonlarına ulaşılmış. Oluşan şıklık göz kamaştırıcı ve saçın asimetrik kesimi ile basitçe mükemmel bir hal almış.

 

Yarı-yarıya Gri

Eğer “bundan daha eşsiz bir şey olamaz herhalde” denecek bir model arıyorsanız, işte aradığınız model burada. Açık ve koyu gri arasında oluşan zıtlık saçın harika kesimi ve hacimli görünümü sayesinde göz alıcı hale gelmiş.

 

Maviye Çalan Uzun Gri

Hacimli ve tatlı-bu kusursuz modeli tanımlamak için kullanılabilecek en başarılı iki kelime! Modelin uzun saçları maviye çalan bir gri ile süslenmiş ve inanılmaz trend bir görünüm oluşmuş. Saçlarda kullanılan hafif dalgalar ise saça hacim kazandırarak bu modeli hem okul, hem iş hem de gece gezmeleri için ideal hale getirmiş.

blank

 

Kahverengi ve Gri Dalgalar

Hem sakin hem de stil sahibi bir kombinasyon mu arıyorsunuz? Kahverengi ve gri! Saçın üst kısımları koyu kahverengi renginde ve alt kısımlara doğru bu renk koyudan açık griye bir geçiş yapıyor. Bu renk kombosu inanılmaz görünüyor ve eklenen dalgalar sayesinde çok daha hareketli bir hal alıyor.

blank

 

Pembe, Mavi ve Gri Dalgalar

Bu mükemmel saç stilinde birçok şey mevcut ve biz her birini ayrı ayrı beğendik! Başlangıç olarak saça gri renk uygulanmış, sonrasında ise aralara mavi ışıltılar atılmış, mükemmel bir pembe eklenerek de görünüm adeta tamamlanmış. Model oldukça taze ve hareketli, gittiği her yerde gözleri üzerine çekeceği şüphesiz. Saçlara dalgalar eklemek ise renklerin çok güzel şekilde bir araya gelmesini sağlamış ve enerji dolu ve hareketli bir görünüm sağlamış.

blank

 

Basit Gri Dalgalar

Yaz ayları için mükemmel saç stili! Saçlarınızı gri renklendirme ile daha trend bir hale getirebilirsiniz ve bunu da burada olduğu gibi diplerde koyu renklere sahip uçlarda daha açık bir ombre ile sağlayabilirsiniz. Bu renklendirmeye biraz dalga eklemek ise çok daha hareketli ve tatlı bir modele sahip olmanızı sağlar.

blank

 

Hacimli Gri ve Mavi

Hacim diye bağıran bu saçlar gerçekten şu an listemizde şüphesiz en iyilerden birisi! Oldukça havalı bir gri ve oldukça hoş bir mavinin birleşimiyle ve eklenen dalgalar ile oldukça heyecan verici bir modele sahip olunmuş. Ayrıca kullanılan kırmızı ruj da bu egzotik stili bir üst seviyeye taşıyor.

blank

 

Hoş Gri Işıltılar

Eğer saçlarınız tamamen griye boyamak istemiyorsanız aralara ufak griler atmak da bir diğer seçenek olacaktır. Biz bu ombrede kullanılan koyu kahverengi dipler ve uçlarda kullanılan sarılarla birlikte aradan çıkan hafif gri ışıltılara bayıldık, saçın düz tutulması da bu modelin daha iyi hale gelmesini sağlamış.

 

Gri Uçlu Pembe Saçlar

Saçlarınıza biraz gri dokunuş eklemenin bir diğer yolu ise, griyi saçlarınızın uçlarında kullanmak! Çok hoş bir pembe kullanılan saçların uç kısımları oldukça trend bir renk olan griyle süslenerek inanılmaz güzel ve göz alıcı bir zıtlık oluşturulmuş. Daha flörtöz ve hareketli hale getirmek için de dalgalar ekleyebilirsiniz.

 

Üçlü Renklendirme

Pembeyi diplerde, griyi ortalarda ve harika bir maviyi uçlarda kullanarak bu üç rengi harika şekilde kombine edebilirsiniz! Bu üçleme oldukça tatlı ve hareketli, tamamlayıcı bir makyaj ile inanılmaz bir hal alacaktır. Tatlı bir tazelik!

 

Sakin Gri Işıltılar

Saçlarınızın koyu kahverengi rengini korumak harikadır, ama biraz sıkıcı hale gelebilir. Saçlarınızın rengini biraz açabilir ya da bunun yerine saçınıza hareketli ışıltılar ekleyebilirsiniz. Bu modelde saçlara sarı,mavi ve grilerin tatlı kombinasyonları eklenmiş ve görünüm eğlenceli hale getirilmiş. Hem oldukça trend hem de feminen bir model!

 

Balyaj Grili A-Stili

Koyu ve Açık ışıltılarla oluşturulan bu harika renkler gerçekten göz alıcı durumda. Saçın A-stilindeki kesimi hem trend hem de rahat aynı zamanda da yüzü çok güzel şekilde çerçevelemiş durumda. Bu basit model her türlü yüz hattına uygun bir model ve her yaştan kadına da oldukça yakışacaktır, her yerde kullanılabileceğinden bahsetmek de gerekiyor tabi ki. Bu modeli daha iyi taşımak için koyu bir makyaj yapmayı unutmamalısınız.

 

Gizli Pembeler

Grinin koyu bir tonunun kullanıldığı bu modelde aradan çıkan ufak tatlı bir pembe de mevcut. Sonuç mu? Oldukça hareketli ve heyecan verici bir model. Kullanılan dalgalar ise modeli çok daha göz alıcı hale getirmiş.

 

Gri ve Hacimli Bukleler

Bukleler her zaman mükemmel bir seçenektir, bu arkadaşınızı ziyarete gidiyor da olsanız, ofise gidiyor da olsanız, akşam dışarı çıkacak da olsanız böyle! Bukleler direkt olarak görünümüze bir feminenlik katacaktır. Gri bukleler bu hacimli saçların çok daha hareketli bir hal almasını sağlamış.

 

Gri At Kuyruğu

İşte bu kesinlikle denemek isteyeceğiniz inanılmaz bir saç stili! Eski sıkıcı at kuyruklarını bir kenara atın ve bu harikalığa yer açın! Açık gri saçlarla oldukça güzel şekilde zıtlık oluşturması için dip kısılarda biraz kahverengi bırakılmış, saçlar oldukça yüksek bir at kuyruğu ile toplanmış ve dalgalar eklenmiş. Koyu tonlarda makyaj ile saçların rengi ve hareketliliği ön plana çıkarılmış. Gerçekten çok seksi.

 

Koyu Mor Işıltılar

Gri ve morun öyle güzel bir uyumu var ki, bu iki rengi birlikte kullanmak hem çok çekici hem de uyumlu. Saçlarınızda kullandığınız grinin öne çıkması ve feminen şekilde kendini göstermesi için saçlarınıza mor ekleyebilir ve bu feminen görünümü güçlendirmesi için de saçlarınızı dalgalandırabilirsiniz. Makyajınızı açık tonlarda kullanarak da bu etkiyi katlayabilirsiniz.

 

Bu saç stillerinden hangisini tercih ederdiniz?

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.