Evlenme Teklifi İçin Yüzük Önerileri

Evlenme Teklifi İçin Yüzük Önerileri

Doğru zaman geldi doğru kişiyi buldunuz ve artık onunla dünya evine girmek istiyorsunuz. Ancak evlilik teklifi yapmak isterken aradığınız yüzüğü bulamadınız ya da aklınız mı karıştı. Merak etmeyin çünkü sizlere yüzüklerin arasındaki farkları anlatacağız ve evlenme teklifi için yüzük önerileri yapacağız. Birine evlenme teklifi yapacak duruma geldiyseniz karşınızdaki kişi yüksek ihtimalle sizi reddetmez. Bunu bilerek gerginliğinizi biraz daha azaltmaya çalışın. Evlenme teklifi yapacaksanız büyük ve kalabalık bir organizasyondan kaçınmalısınız. Her ne kadar sevgilinizin size evet diyeceğine emin de olsanız ona hayır diyebileceği bir ortam sunmalısınız. Çevrede fazla insanın olmadığı ancak romantik olacak bir ortam ayarlamanız yeterli olacaktır.

Evlenme teklifi İçin Yüzük Önerileri

Evlenme Teklifinin Klasiği: Tektaş Yüzük

Evlenme teklifinin değişmez klasiği olan tektaş en bilineni ve popüler tercihidir. Birbirinden farklı pek çok kesim, parlaklık, berraklık ve karat farklılığı bulunduran yüzükler arasında bütçenize uygun bir tek taş bulacağınıza eminiz. Eğer boyutu büyük bir tek taş akmak isterseniz ancak çok aşırı bir para vermek istemezseniz o zaman parlaklık ve berraklık gibi özellikleri daha düşük tutmalısınız. Bu arada önemli olan sizin değil onun tercihi olduğunu da atlamamak gerek. Önceden büyük ya da küçük taşlardan hangisinin hoşuna gittiğini öğrenmeniz lazım. Bu teklif olayını gizli tutmak içinse arkadaşlarına danışmanızı önermiyoruz. Söylememeleri çok küçük bir ihtimal olduğundan dolayı kendiniz dikkat etseniz daha iyi.

evlenme teklifi için tektaş yüzük

Evlenme Teklifi İçin Yüzük Önerileri: Tamtur Yüzük

Evlenme teklifi için yüzük önerileri için en farklı yüzüğü bu olabilir. Genelde ortada belirgin bir bir tektaş olmadığı için aslında alışıldık değildir. Eğer sevgiliniz tektaş gibi yukarı doğru olan yüzükleri sevmiyorsa bu model onun için ideal yüzük olabilir. Size parlaklığından ödün vermeden zarif bir seçenek sunan tamtur yüzükler evlilik teklifi için oldukça sıradışı bir tercih olacaktır. Eğer sevgiliniz biraz daha sürprizlere ve yeni şeylere açık biriyse tamtur yüzük modeline bayılacaktır.

evlenme teklifi için tamtur yüzük

Bir Yetmez Üç Tane Olsun Diyenlere: Tria Yüzük

Evlenme teklifi için yüzük bakarken önemli şeylerden biri de tasarımdır. Eğer sevgiliniz ortada duran tektaş modellerini beğenmiyorsa çevresi her ne kadar süslü olursa olsun beğenmeyecektir bu yüzden üçlü yüzük modellerine bakabilirsiniz. Yanında da hemen hemen kendi büyüklüğünde taşlar olduğu için estetik açısından daha hoş görünebilir. Bazı modellerin çevresi de fotoğrafta gördüğünüz gibi pırlantalarla kaplı bu yüzden parıltısından hiçbir şey kaybetmeyeceğine emin olabilirsiniz.

evlenme teklifi için tria yüzükevlenme teklifi için tria yüzük

Üçte Yetmez Beş Tane Diyenlere: Beştaş Yüzük

Evlenme teklifi için yüzük modelleri bakarken taşların büyüklüğü kadar sayısı da önemlidir diyenlerdenseniz o zaman çok doğru yerdesiniz. Özellikle beştaş yüzük modelleri oldukça revaçta. Evlenme teklifi için yüzükleri genelde beyaz altın yapsalar da sarı altın da görmekteyiz. Eğer sevgiliniz sarı altını daha çok seviyorsa ancak evlenme teklifi yüzüğünde çok belli olmasın istiyorsa beştaş yüzük modelleri ona oldukça uygun. Hem büyükçe taşları hem de yüzüğün üst kısmında oldukça yer kapladığı için bu model sarı altından bile olsa rengi kolayca belli etmez.

evlenme teklifi için beştaş yüzük

Biraz Da Hile Katmak İsteyenlere: Tektaş Efektli Yüzük

Hile dediğimize bakmayın. Bizce en güzel model bu tektaş efektli yüzükler olabilir. Daha çok karatmış izlenimi verdiği için göze oldukça güzel görünen bu yüzükler evlenme teklifi yaparken oldukça uygun bir seçim olacaktır. Özellikle fotoğrafta göründüğü gibi şekillere sokulmuş modeller parmakta oldukça şık duruyor. Tektaş almak istemiyorsanız ancak evlilik teklifi yüzüğünün klasiğinden de kopmak istemiyorsanız bu tarz yüzükler sizin için oldukça iyi bir seçim olacaktır.

evlenme teklifi için tektaş efektli yüzük

Bir önceki yazımız olan Alyans Modelleri başlıklı makalemizde Alyans Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.