Tori Praver 2020 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu

A+
A-
Tori Praver 2020 Yaz Mayo Bikini Koleksiyonu

Tori Praver mayo ve bikini tasarımcısı büyük başarılar elde etti.Onun çarpıcı plaj tasarımları harikalar yarattı.Her yeni koleksiyonda farklılıklar yaratarak yeniliklerin öncüsü oldu. Tori Praver 2020 yaz  mayo-bikini koleksiyonunda seksilik çizgileriyle odaklı bir koleksiyon sundu.Bayan vücudunun tazelik ve seksiliğini sahillerde sunacak öz güveni yüksek bayanlar için ideal bir mayo-bikini modelleri sundu.

Duygusallığı kaldırarak farklı tür zeka girişimleriyle bu  modelleri tasarladı. Tori Praver,yüksek bel modellerine sıklıkla yer verdiğini görmekteyiz,yüksek beli tercih etmeyecekler içinde kesikli ve çizgili modeller oluşturmuştu.Mayo ve bikini modellerinde kumaşlarda özenle seçilmişti.Kaliteli kumaşlar ile bayan vücudunun kıvrımlarını vurgulamıştı.Ayrıca kumaşlar vücudu pürüzsüz gösterecek bir yapıya sahip olması bayanların bu mayo bikinilerden zor kopacağa benziyor.Çiçek desenli ve sarı tek parça mayo ve bikiniler bayan vücutlarına uygun ve göz alıcı bir şekilde tasarlanmıştı.Mayo ve bikinilerin rengi ise hem sevimli hem de çok tatlıydı.Bu sevimli ve tatlı modeller,eğlenceli stillerle tercih edilmesi arttırılmaya çalışılmış. Tori Praver bikini-mayo modellerinin çok fazla askısız modeller ile ince tasarımlar oluşturulmaya çalışılmış.

Praver kollarına asılı büst doğrultusunda modellere kol kapakları eklemiş.Bu tasarımlarda amaç akılda kalıcılığı yakalamak ve plajda rahat şık bir görünüm sağlamak .Yetenekli bir tasarımcının istediği tasarımlarına bir şeyler eklemek ve o tasarımları bambaşka hale getirmektir. Tori Praverin hazırladığı koleksiyonla,yaz için mükemmel bir mayo-bikini bulur muyum diye endişelenme düşüncesine son verdiğini söylüyoruz.Bu ürünlerden en beğendiğinizi satın alarak daha şehvetli olmanızı sağlayın.Bu modellerle kendiniz daha güvende hissederek vazgeçemeyeceksiniz. Şimdi de bu koleksiyondan örnekler görelim. Stylekadin olarak bizi takip etmeye devam edin.Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Semiha baysal dedi ki:

    Çok güzel mayo yazın habercisi