Turuncu ile Yapılan Kombinler

Turuncu ile Yapılan Kombinler

Turuncu ile yapılan kombinler nelerdir merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz! Dikkatleri üzerine toplayan ve arkadaş canlısı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız o zaman turuncu rengi ile kombin yapmanızı oldukça tavsiye ederiz. Bu sayede çok şık bir görüntüyü sağlayacaksınız. Turuncu renk hem tesettür kombinlerinde hem de açık kadınların kombinlerinde oldukça sık kullanılmaktadır. Bu sayede oldukça fark edilir bir görünüme kavuşacaksınız. Turuncu renginin her zaman en parlak halini düşünmenize gerek yoktur. Koyu tonlarda da turuncu renk ile oldukça şık kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca her zaman parlak renkler sizi daha şık göstermezler. Bundan dolayı farklı tonlarını da kullanmanız gereklidir. Eğer hazırsanız turuncu rengine daha yakından bakalım.

Turuncu ile Yapılan Kombinler Nelerdir?

Turuncu ile Yapılan Kombinler Nelerdir?

Turuncu ile yapılan kombinler oldukça şık modellerden oluşmaktadır. Bunların en güzel örneklerinden bir tanesi de elbette turuncu kazaklı olan modeldir. Bu turuncu modelin kollarında oldukça büyük çiçekler bulunmaktadır. Bu sayede oldukça dikkat çekici detaylar elde etmiş olursunuz. Kolları ve beli lastiklidir. Bu sayede fiziğiniz daha da öne çıkacaktır. Bu model oldukça dikkat çekici bir parça olduğundan dolayı mavi kot ile kullanmanızı tavsiye ederiz.

Turuncu ile Yapılan Kombinler Nelerdir?

Farklı turuncu elbiselerine de yakından bakalım. Yukarıda gördüğümüz model tesettürlü kişiler için oldukça uygundur. Bu modelde turuncu arka plan üzerine koyu altın sarısı çizgiler atılmıştır. Bu sayede turuncu ile oldukça doğal ve hoş bir uyum sağlanmıştır. Ayrıca bu elbise modelinde kemer de bulunmaktadır. Fırça darbesi gibi görünen çizgiler ile aynı renk olan bu kemer de oldukça şık olan bu görüntüyü pekiştirmiştir. Baş örtünüzü de bu renk tonlarından seçerek çok daha hoş kombinler yapabilirsiniz.

Turuncu ile Yapılan Kombinler Nelerdir?

Son olarak turuncu etek modellerine bakalım. Bu turuncu kombininde uzun etek üzerine beyaz küçük çiçekler konulmuştur. Ayrıca toprak tonlarında oldukça hoş bir kemer ile kombinlenmiştir. Beyaz renkli sıfır kol bir üst kıyafet ile çok daha şık bir görüntüyü sağlamıştır. Bu tarz kombinler oldukça günlük kombinlerdir. Biraz daha şıklaştırmak isterseniz o zaman takı kullanabilir ve kombine hareket katabilirsiniz. Diğer görsellerimize bakmayı ve yorum yapmayı unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Beyaz ile Yapılan Kombinler başlıklı makalemizde Beyaz ile Yapılan Kombinler ve Beyaz ile Yapılan Kombinler Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.