Vücut Şekline Göre Kot Pantolon Nasıl Seçilmeli?

Vücut Şekline Göre Kot Pantolon Nasıl Seçilmeli?

Kot Pantolon Nasıl Seçilmeli?

İyi bir giyim tarzının yegane kuralı vücut şekline uygun bir şekilde giyinmektir. Vücut şeklinizi bilerek doğru kararlar vermek,sizi doğru bir stile götürecektir. Giyim tarzının vazgeçilmez parçası ise kot pantolonlardır. Kot pantolonları çok sık kombinleme yaparız. Haftanın 2-3 gününü kot pantolonlu giyim tarzlarına yer veririz. Çok sık kullanılan bu giyim parçasını ise doğru seçmek daha önemlidir. Kot pantolonsuz bir hayat olamaz zaten. Her gardırobun baş köşesinde bulunan değerli stil ürünleri hakkında bilmemiz gereken önemli bilgiler var. Kot pantolonları seçerken birden fazla kritere göre seçmeliyiz. Vücut yapısı olarak bayanların belirli şekilleri vardır bu şekillere göre kot pantolon nasıl giyilmeli? sorusuna detaylı net cevaplar verdik. Uygun kot pantolon için bacak şeklimiz,vücut hatlarımız,kilomuz gibi kriterleri dikkate almalıyız. Bu kriterleri dikkate almadan seçilen kot pantolon güzel durmayacaktır, yapacağınız kot pantolon kombini de yerli yerinde olmadan emanet gibi duracaktır. Taşıyabileceğiniz kot pantolon size en uygun olanıdır. Şimdi de bayan tiplerine göre uygun olan kot pantolon stillerini açıklayalım. 2019 Yılının Kot Pantolon Modelleri

Vücut Tiplerine Göre Kot Pantolon Önerileri

1.Minyon Bayanlar

1) vücut tipne göre kot pantolon nasıl seçilir

Minyon yapılı vücut özelliğine sahip bir bayansanız daha uzun görüneceğim diye çok yüksek topuklular giymek için kendinizi kasmayın. Topuklu bir ayakkabı tercih etmeyedebilirsiniz. Bilek kısımlarının üst kısmında biten, vücudunuzun şeklini alan ancak vücudunuza yapışmayan bir kot pantolonu size uygun olacaktır. Bu tip kot pantolonları tercih ederseniz bir adım önde olacaksınız.

2.Uzun Boylu Bayanlar

2)Vücut şekline göre kot pantolon nasıl seçilmeli

Eğer boyunuz 1.70 ve üzerinde ise 2019 yılında kot pantolon modası crop pantolonlarla bacaklarınızı ön plana çıkarıp farkınızı ortaya koymalısınız. Uzun bacaklar hep bir artıdır ve bu tip kotlar size çok uygun olacaktır. Sonbahar Kış Kot Pantolon Kombinleri

3.Elma Vücut Tipi Özelliğine Sahip Bayanlar

3) vücut tiplerine göre kot pantolon önerileri

Bu tip elma şekilli hatlara sahip bayanlara kot pantolon önerimiz kalça kısmınıza oturan,diz kısımlarda aşağıya doğru bollaşan kot pantolonlar vücut şeklinizi dengeleyerek harika kombinler yaratmanıza sağlayacaktır. Yırtık kot Sevenler Buraya

4.Armut Vücut Tipine Sahip Bayanlar

4)vücut şekline göre kot pantolon nasıl seçilmeli

Paça kısımları yeri hafif hafif yalayan yüksek belli özelliğine sahip kot pantolonlarla beliniz ince görünecek,bunun yanı sıra da bacaklarınızda hem uzun ve ince görünecektir.

5.Kum Saati Vücut Özellikli Bayanlar

5)kot pantolon nasıl seçilmeli

Streç tarzı kumaş özellikli kot pantolonlar sizi çok uygun olacaktır. Kum saati vücut yapısına sahip bayanlar koyu renkli ve dar paça pantolonlarla da vücudunuzu sararak kıvrımlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

6.Düz Vücut Şekline Sahip Bayanlar

6) Vücut şekline gör ekot pantolon nasıl seçilmeli

Kıvrımları olmayan bayan grubudur. Şekilsiz hatlara sahiplerdir ve incedirler. Bu tip bayanlar vücut özelliklerine biçim vermelidirler bunun içinde boyfriend kot pantolonlar tercih etmelidirler. Güzel leopar  desenli ayakkabılarla da kot pantolonunuza tamamlarsanız süper olacaktır.

Yukarıda 6 tip vücut özelliğine ayırarak pantolon uyumuna dikkat çektik. izlerde hangi gruba giriyorsanız bunu belirleyerek kot pantolonu bulabilir ve daha stil bir kadın olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.