Hamile Abiye Modeller

Hamile Abiye Modeller

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber düğün gibi birçok etkinlik arttı. Özelliklede anne adayları bu konuda biraz daha endişeli. Hamileyken içinde rahat edebileceğiniz ama aynı zamanda şık görünebileceğiniz abiye bulmak zor olabilir. Bunun için öncesinden araştırma yapmak çok önemlidir. En önemli detay ise hamile abiye modeller oldukça uygun bir fiyata satılmakta. Normal abiyelere oranla daha uygun fiyata satılmakta. Ortalama olarak 300-600 TL arasında değişmektedir. Alacağınız markaya ve alacağınız elbiseye göre değişiklik gösterebilir. Oldukça şık olan hamile abiye modeller sizin de hoşunuza gidecek.

Hamile Abiye Modeller

Kısa Hamile Abiye Modeller

Hamilelikte çoğu anne adayı uzun elbise tercih etse de kısa elbiselerin ne kadar güzel durduğundan bahsetmeden geçemeyiz. Özellikle de doğru ayakkabı ve saç modeli ile kombini yapıldığında kısa abiyeler çok güzel durur. Kısa hamile abiye modeller topuklu giymek istemeyenler için faydalı olacak. Ne kadar şık olmak isteseniz de çocuğunuzun sağlığından daha önemli olmayacağı için doktorunuza danışmadan topuklu giymemelisiniz. Hamileler için kısa abiye modellerinde en önemli ve şık duran bir detay ise kesinlikle elbisedeki kemer. Çok sıkı olmayan sadece elbisenin şıklığı için yapılmış olan kemerler kesinlikle daha şirin bir görünüm sağlayacaktır. Diğer bir dikkat etmeniz gereken konu ise askılı bir elbise tercih etmelsiniz. Eğer askılı bir abiye tercih edeceksiniz seçeceğiniz abiyenin askısı ayarlanabilir olmalı. Göbeğin ya da göğsün büyümesi durumunda askıdan ayarlayarak elbiseyi üzerinizde daha iyi gösterebilirsiniz.

Hamile Abiye Modeller

Uzun Abiye Modelleri

Özellikle hamileyken aldığımız abiyeleri sürekli kullanmak isteriz. Gerekirse akraba düğünde gerekirse babyshower için. Tercih edeceğiniz uzun abiye modelleri tam olarak bu kurala uymalı. Hem her yere uygun olmalı hem de her döneme uygun olmalı. Mesela daha hamileliğin başındaysanız ve normal kıyafetleriniz size oluyorsa hamile abiye aramamalısınız. İlerde tekrar hamile kalmak istemeyebilirsiniz ve bir daha o elbiseyi kullanmayabilirsiniz. Bu yüzde özellikle daha karnınız belirgin değilse normal abiye almalı ve uzun süre giymelisiniz. Ayrıca alacağınız hamilelik abiyesinin çok ağır olmamasına dikkat etmelisiniz. Saatlerce giyeceğiniz için abiyeniz sizi yormamalı. Bunlara dikkat ederek kendinize en uygun abiyeyi bulmalısınız.

Hamile Abiye Modeller Hamile Abiye Modeller Hamile Abiye Modeller Hamile Abiye Modeller Hamile Abiye Modeller Hamile Abiye Modeller Hamile Abiye Modeller Hamile Abiye Modeller

Bir önceki yazımız olan Paraşüt Kumaş Haşema Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.