Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır?

Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır?

Herkesin zevki farklıdır. Fakat herkes örgülü çantaları çok sever. Çok klasik ve modern bir görünümü çanta örgüsü ile elde ederiz. Çanta örgüsünü satın almaktan ziyade kendiniz yapabilirsiniz. Çanta örgüsü nasıl yapılır diyorsanız cevap oldukça basit. El alışkanlığınız olsun ya da olmasın detaylı çanta örgüsü nasıl yapılır yazımız sayesinde kolayca çanta örgüsü yapabiliriz. Kombinlerimiz bu çanta modelleri sayesinde müthiş görünecektir. Ayrıca bu çanta modelini kendiniz yapacaksanız eğer dilediğiniz renkte yapabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz kombine uygun çantayı yapabilir ve en güzel kombine sahip olabilirsiniz. İçerisinin büyüklüğünü de siz kendinize göre karar verip en uygun ölçüyü seçebilirsiniz. Standart bir boyuttaki çanta için 2 adet 100 gram penye ip ve 8mm tığ gereken tek malzemedir.

Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır

Çanta Örgüsü Yapılışı

Çantayı almaktan ziyade yapmanız için birçok sebep vardır. İlk olarak da çanta fiyatlarının çok artmış olmasını söyleyebiliriz. Bu fahiş fiyatlarda olabildiğince tasarruf yapmak için çanta örgüsü yapılışı bilmek sizin için en iyisi olacaktır. Ayrıca güzel görünümü ile adeta modaya öncülük etmektedir. Eğer daha önce örgü yapmadıysanız bilen birinden destek almalısınız. Bunun için örgü kurslarına gidebilir ya da bilen bir akrabanızdan hatta arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Çanta yapmak eğer size zor geliyorsa öncesinde atkı, kazak gibi örgü işleri yapabilir ve elinizi alıştırabilirsiniz. Ayrıca çantayı örmek zor olsa da sonrasında eliniz alışacağı için oldukça kolay bir şekilde öreceksiniz.

Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır

Örgülü Çanta ile Kombinler

Örgülü çanta ile kombinler oldukça şık ve kolay olacaktır. Özellikle dilediğiniz renkte yaparak hem kombinlerinizi çeşitlendirebilirsiniz hem de daha güzel kombinler elde edebilirsiniz. Eğer siyah renkten kendinize yandan asmalı bir çanta ördüysen o çanta ile çeşitli kombinler yapabilirsiniz. Sportif kombinler yapabileceğiniz gibi öreceğiniz çantanın modeline ve süslemesine göre şık kombinlerde yapabilirsiniz. Ayrıca çantalarınız kirlendiyse endişelenmenize gerek yok. Direkt olarak makineye atarak kazak ayarında yıkayabilirsiniz. Bu sayede sürekli temiz ve güzel çantaya sahip olacaksınız. Eminim bu örgülü çantaları çok seveceksiniz. Her modelini ve her rengini sürekli olarak örmek isteyeceksiniz.

Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır

Bir önceki yazımız olan Yağmur Çizmesi Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.