En İyi 10 Rimel Marka Önerisi

A+
A-
En İyi 10 Rimel Marka Önerisi

En iyi 10 rimel marka önerisi yaparken, uygun fiyatlı ve kaliteli rimel araştırması yaptık. Artan hacim veya bükülme olan ürünlerde formüller değişirken, markaya göre fiyatlar aynı kalmıyor. Peki, sizin için en uygun maskara hangisi ? Bu içeriğimizde kirpik yapınız için seçtiğiniz formüle göre ilk 10 maskarayı araştırdık.

Kirpik Uzatıcı Rimel Önerisi

Kirpik uzatıcı rimel kullanımı, içerdiği bileşenler sayesinde düzenli kullanım sonrasında kirpiklerinizin belirli bir miktarda uzamasını sağlamanın yanı sıra; hacim vermesinden dolayı aynı zamanda normalden çok daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

Fakat kirpik uzatıcı olsa da, bu rimelleri çok fazla kullanmanız bir süre sonra kirpiklerinize zarar verebilir ve dökülmesine neden olabilir. Bu nedenle kullanım sonrasında kirpiklerinize bakım yapmayı unutmamalısınız.

  1. Inglot, Jennifer Lopez- Viva Las Lashes. …
  2. Maybelline New York Volum’ Express Falsies Push Up Drama. …
  3. Clinique High Impact. …

Kirpik Uzatıcı Rimel

Eğer öncelikleriniz arasında belirgin göz makyajı değil de, yalnızca hassas gözlere uygun bir makyaj varsa; mutklaka “Maybelline New York Snapscara” denemelisiniz.  Günlük makyaj uygulamaları için oldukça uygun olan bu maskaranın fırçası, tüm kirpikleri aynı anda kıvırabilme özelliğine sahiptir.

En İyi 10 Rimel Marka Önerisi

En iyi 10 rimel markasını genel olarak yukarıda sıraladığımız başlıklar ile anlattık. Aşağıda yer alan rimellerin özellikleri ise; direkt olarak kirpiklerinizin hacminin artmasının ve daha dolgun ve uzun görünmesini sağlamasıdır.

  1. Revlon Ultimate All-In-One. …
  2. Mac Extended Play Lash. …
  3. YSL Beauty The Shock. …
  4. Diorshow Pump’N’Volume.
  5. Tarte Maneater Voluptuous
  6. Nars Climax

Neredeyse bütün kişisel bakım ürünü satan mağazalardan alabileceğiniz bu rimeller yani maskaralar; en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bu sayede gönül rahatlığı ile kullanabilir, kirpiklerinizin normalden çok daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli husus, sürekli kullanımda kirpiklerinize zarar verebileceğidir. Bu nedenle belirli aralıklarla kirpiklerinize bakım yapmanızı öneririz.

En İyi 10 Rimel Marka Önerisi / Galeri

Editörün Önerisi

Eğer maskara, yani rimel konusunda seçici davranıyorsanız ve kirpiklerinizin normalden çok daha iyi görünmesini istiyorsanız; en iyi 10 maskara incelemesi / önerisi başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Dudakları Dolgun Gösteren Rujlar başlıklı makalemizde Dudakları dolgun gösteren rujlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.