Büyük Beden Kadın Kaban Modelleri

A+
A-
Büyük Beden Kadın Kaban Modelleri

Sonbaharın son zamanları ve kışları özellikle kaban kullanımı çok fazladır. Büyük Beden Kadın kaban modelleri çok çeşitlilik gösterebilir. Vücut yapıları ve kıyafet kombinlerine uygun olarak değişik kaban modelleri tercih edilmelidir.

Kadife Kaban Modelleri

Modası daima devam eden kadife, kabanlarda da şıklığını koruyor. Kadife kabanlar oldukça şık duruyor ve klasik görünüm sağlamak isteyen kişiler için ideal olabilir. Gece davetlerine giderken ya da düğün gibi özel günlerde kadife tercih edilmelidir.

Büyük Beden Kadın Kaban Modelleri

İnce Görünümlü Kabanlar

İnce montlar bahar dönemleri için vazgeçilmez parçalardır. İnce görünümlü montlar ise kışın bahar görünümü sağlamak için ideal olabilir. İnce görünüm altındaki kalın parçalar sıcak tutacak ve istenilen görünüm sağlanacaktır.

Şişme Mont

Büyük Beden Kadın kaban modelleri arasında en tercih edileni şüphesiz ki şişme montlardır. Şık bir görünümden daha çok spor bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için ideal olabilir. Şişme mont kısa olarak tercih edildiği zaman kalça daha çok ön plana çıkacaktır. Bu yüzden kısa şişme mont kalçası küçük kadınlar tarafından tercih edilmelidir.

Uzun şişme montlar, ayak bileklerine kadar uzanmalıdır. Midi boy şişme montlar hoş bir görünüm sağlamaz. Uzun şişme montlar ince vücut yapısına sahip ve uzun boylu kişiler tarafından tercih edilmelidir.

Parka Görünümlü Kaban Modelleri

Büyük Beden Kadın kaban modelleri içerisinde parka şeklinde olanı postallar ile mükemmel uyum sağlar. Parka ve postal ikilisi daha çok günlük hayatta tercih edilir ve şıklık sağlamaz. Rahat bir görünüm yakalamak isteyen kişiler tarafından tercih edilmelidir.

Büyük Beden Kadın Kaban Modelleri

Kaşe Kabanlar

Maskülen bir görünüm sağlamak isteyen kadınlar için ideal tercih olabilir. Dar etek ve elbise ile yakışabilecek bu kabanlar şık duracaktır. Kumaş pantolon ile tercih edilmemelidir. Kemerli olan modellerinde ise kemerin bağlanması belin inceliğini ortaya çıkarır. Kalın bel yapısında kemer arkadan bağlanmalıdır.

Yün Kaban

Zayıf vücut yapısına sahip kadınlar tarafından tercih edilmesi gerekir. Yün kaban modelleri kalın bir görünüm sağlayacağı için kişiyi olduğundan daha kilolu gösterecektir. Kış için hem sıcak tutmak hem de hoş bir görünüm sağlamak isteyenler için güzel bir tercih olacaktır.

Kadın kaban modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.