2020-2021 Sonbahar Trendleri

2020-2021 Sonbahar Trendleri

Yeni sezon için 2020-2021 sonbahar trendleri podyumlarda etkisini göstermeye başladı. Yeni sezonda siyah dramatik parçaların yanı sıra renkli ve hareketli parçalar da trendler arasında yer alıyor. Hatta pullu ve payetli parçalar da son derecede iddialı yapılarıyla oldukça dikkat çekici görünüyor. Yeni sezonda klasik modeller de oldukça rağbet görecek. Renk olarak yeni sezonda nude renkler de kıyafetlerde sıklıkla tercih ediliyor.

2020-2021 Sonbahar-Kış Sezonu

Podyumlarda etkisini göstermeye başlayan 2020- 2021 sonbahar kış sezonu ve 2020-2021 sonbahar trendleri eskilere dönüş, renkli ve sofistike parçalarla oldukça dikkat çekiyor. Yeni sezonda ceket ve palto trendlerinin öne çıkan modelleri ise hacimli oversize tasarımlar. Vücudu tamamen kaplamalarının yanı sıra aynı zamanda son derecede rahat ve sofistike bir görünüm sağlıyor. Klasiklere dönüş olarak geniş kollar ve kurdeleli saç tokaları gibi detaylarla daha renkli bir hal alıyor.

Yeni sezonda yine heybetli kürkler de son derecede trend olacak. Bu kürkler hem daha heybetli ve güçlü gösterecek hem de soğuk havalarda daha sıcak kalmayı sağlayacak. Yine yeni sezonda en çok dikkat çeken model ise ekose modeller. Bu yeni sezonda neredeyse her model kıyafette ekose detaylarını görmek söz konusu olacak. Belirgin omuzlar da bu sezonda en trendler arasında yer alacak. Daha güçlü ve dayanıklı bir imaj çizen geniş omuzlar karpuz kol formlarda karşımıza çıkacak. Yarattığı nostaljik etkisiyle birlikte aynı zamanda cesur bir imaj da çiziyor.

blank

Yeni sezonda denizci stili de en trendler arasında yerini alıyor. Klasik Amerikan tarzını yansıtan parçalar podyumlarda yerini almaya başlamış durumda. Yaz sezonunda olduğu gibi sonbahar trendleri arasında da iç giyim sokak modasında yerini koruyacak. İç giyim ve dış giyim arasındaki ince çizgiyle özellikle de transparan parçalar en sık tercih edilen trendler arasında yer alacak. Daha çok siyah rengin tercih edileceği bu parçalarda dantel ve bralet detayları sıklıkla kullanılacak. Yine sonbahar sezonunda püsküllü parçalar da sıklıkla karşımıza çıkacak. .daha çok taba ve siyah renklerinde parçalar püskül detaylarıyla daha hareketli bir formda kullanılacak.

2020-2021 sonbahar trendleri başlıklı içeriğimize ek olarak; 2020 2021 büyük beden kombinleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020-2021 Büyük Beden Kombinleri başlıklı makalemizde büyük bedenleri zayıf gösteren kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.