Yeni Sezon Sonbahar Giysileri

Yeni Sezon Sonbahar Giysileri

Mevsimlerin değişmesiyle dolaplarımız sürekli olarak yenilenir. Yazlık kışlık derken geçiş mevsimi olan sonbaharında birbirinden çeşit kombini vardır. Her sene değişen modada yeni sezon sonbahar giysileri fazlasıyla göz alıcı görünmektedir. Özelliklede hem rahat olması hem de şık olması sonbahar giysilerinde ön plandadır. Sonbahar bazen serin bazen de sıcak bir mevsim olduğu için dilerseniz elbise dilerseniz pantolonla çıkabilirsiniz. Fakat neyle çıkarsanız çıkın kesinlikle yanınızda bir ceket ya da hırka bulundurmayı unutmayın. Aksi halde soğuktan donabilirsiniz. Yeni sezon sonbahar giysileri için en popülerler şu anda boğaz detaylı elbiselerdir. Hem günlük hem de nişan gibi davetlerde çok rahat kombinleyebilirsiniz. O zaman hemen bu senenin modasına bir göz atalım.

Yeni Sezon Sonbahar Giysileri

Yeni Sezon Sonbahar Spor Giysileri

Sonbahar denilince insanın aklına zariflik ve şıklık gelse de sürekli elbise ya da etekle dolaşmamız mümkün değildir. Bunun için yeni sezon sonbahar spor giysileri de en az etek ve elbise kadar önem taşımaktadır. Hem çok şık hem de çok rahat edeceğiniz bu kombinlerde önemli olan kendinize yakışanı bulabilmektir. Mesela sizin basen kısmınız fazla ise bu sonbaharda dar pantolonlar değil de boru kesim pantolonlar tercih etmelisiniz. Bacak bölgenizi daha ince ve hoş gösterecektir. Bu pantolonun üzerine askılı bir bluz tercih edebilirsiniz. Soğuk havalara karşı önlem almak için üzerinize ceket ya da gömlek tercih edebilirsiniz. Bu havalarda her an yağmur yağabileceği için beyaz Converse değil siyah Converse tercih etmelisiniz.

Yeni Sezon Sonbahar Giysileri

Sonbaharda Elbise Giysileri

Sonbahar tabii ki zarifliğin mevsimidir. Bu yüzden sonbaharda elbise giysileri çok büyük önem taşımaktadır. Bu sezon genel olarak diz altı boğazlı elbiseler kullanılmaktadır. Sadeden ziyade ağır desenler bu sezonun en gözde ürünlerinden biridir. Çoğunlukla canlı ve koyu renklerden oluşan bu elbiseler sizi olduğunuzdan daha güzel ve şık gösterecektir. Ayrıca bu elbiseleri dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. İsterseniz elbisenizin üzerine kazak giyerek isterseniz de bir kemer takarak elbisenizi güzelleştirebilirsiniz. Eğer dolaşmaya gezmeye çıkıyorsanız bu elbisenizin altına kahverengi bot ya da Converse tarzı ayakkabılar tercih etmeniz sizi daha şık gösterecektir.

Yeni Sezon Sonbahar Giysileri Yeni Sezon Sonbahar Giysileri Yeni Sezon Sonbahar Giysileri Yeni Sezon Sonbahar Giysileri Yeni Sezon Sonbahar Giysileri Yeni Sezon Sonbahar Giysileri Yeni Sezon Sonbahar Giysileri Yeni Sezon Sonbahar Giysileri

Bir önceki yazımız olan Este Lorien Eskişehir Mükemmeli Sunar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.