Vazgeçilmeyen Trendler:Yüksek Bel Kot Pantolon Modası

Vazgeçilmeyen Trendler:Yüksek Bel Kot Pantolon Modası

Kadınların çoğu vücut şekline göre giyinmeyi tercih ederler mesela göbekli kişiler göbeğini kamufle edecek şekilde giyerken, boy ve bacak uzunluğuna göre giysi tercih etmektedir.

Pantolon seçimi vücut şeklindeki istenmeyen görüntüyü kamufle eden en önemli parçadır. Son yıllarda moda olan ve çokça tercih edilen  yüksek bel pantolon modelleri  bu konuda adeta imdada yetişmiştir. Peki, yüksek bel pantolonların bu inanılmaz özelliği herkesin tercih edeceği anlamına gelir mi? bir bakalım

Kimler Yüksek Bel Pantolon Giyinmelidir?

Bayanların özellikle vücut şeklini ve vücudunu hangi model kıyafetlerin daha çok yakıştığını bilmesi gerekir. Konu pantolon tercihi olunca biraz daha dikkatli olunması gerekir yüksel bel pantolon modelleri neye göre tercih edilmelidir ve kimler tercih etmelidir bir bakalım

  • Bilinenin aksine yüksek bel pantolonlar uzun boylu bayanlardan ziyade kısa boylu bayanların tercih etmesi gerek bir modeldir.
  • Bel simidinden kurtulmak isteyen bayanların adeta imdadına yetişen bir modeldir.
  • Kilolarının çoğu göbek bölgesinde olan bayanların düz bir görüntü yakalamalarına yardımcı olur.
  • Boy uzunluğu 1,70-1,75 cm altı olan bayanları olduğundan daha uzun bir görüntüye ulaştırır.
  • Bacak boyu kısa olan bayanlar yüksek bel pantolon modelleri ve bol paça yani İspanyol paça olarak da bilinen modellerini tercih ederek ayakkabı tercih etmeleri bacak boylarını olduğundan daha uzun görünecektir.
  • Bu pantolon modeli uzun ya da kısa birçok bayana şık bir görüntü kazandırır.

Yüksek Bel Pantolon Modellerinin Özellikleri

Jean yüksek bel pantolonlar zayıf bayanlarda harika bir görüntü oluştururken kilolu bayanlar tarafından da çokça tercih edilmektedir

Kumaş yüksek bel pantolon modelleri seçiminde ise daha dikkatli olunmalıdır çünkü kumaş kot pantolonlardan daha farklı yapıya sahiptir. Kumaşın esneme payının olup olmaması göz önünün de bulundurulmalıdır.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.