Este Lorien Eskişehir Mükemmeli Sunar

A+
A-
Este Lorien Eskişehir Mükemmeli Sunar

Eskişehir Güzellik Salonları içerisinde faaliyet gösteren Este Lorien, kadınlara sunduğu güzellik ve kişisel bakım hizmetlerinde kalitede sınır tanımamaktadır. Modern çalışma anlayışı ile tüm hizmetlerinde gündemi takip etmektedir. Sonuç odaklı bir çalışma sistemi izlemektedir.

Açıldığı dönemden günümüze, kısa bir süre içerisinde Eskişehirli hanımların gözdesi olan Este Lorien, butik ve kişiye özel çalışma prensibi ile sunduğu tüm işlemleri titizlikle uygulamaktadır. Bu noktada gün içinde sınırlı sayıda doluluk oranına dikkat edilmektedir. Doğru bir seans planlaması ile misafirlerin büyük bekleme salonlarda bekletilmeden, kıymetli zamanları işlem ve uygulamalar için kullanılmaktadır. Bununla birlikte tüm işlemlerde yeni nesil cihaz ve A plus kalite ürün kullanımı ile yüksek düzeyde memnuniyet oluşturma hedefiyle çalışılmaktadır.

Este Lorien Güzellik Salonu Sonuç Odaklı Hizmetleri İçin Sizi Bekliyor

Este Lorien, güzellik ve kişisel bakım alanında sürekli gelişen teknolojiyi ve ürünleri takip ederek sunmuş olduğu hizmetleri sürekli ve kesintisiz olarak iyileştirmekte / geliştirmektedir. Aynı zamanda misafirlerin her konudaki tavsiyelerine ve beklentilerine önem verilmektedir. 

Kadınlara yönelik güzellik ve kişisel bakım hizmetleri; cilt bakımı, kirpik bakımı, ipek kirpik, bölgesel incelme ve lazer epilasyon gibi geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Derinlemesine Cilt Bakımı: 

Este Lorien tarafından geliştirilen 6 in 1 plus komple cilt bakımı paketi ile tüm ihtiyaçlarınıza yönelik derinlemesine cilt bakımı mucizesi sizleri beklemektedir.  Kişilerin yaş grupları ve cilt ihtiyaçları dikkate alınarak Este Lorien güzellik uzmanları tarafından hazırlanan ve tek uygulamada 13 aşamaya kadar uzayabilen yüz bakım prosedürü sunulmaktadır. Böylelikle cilt üzerinde ve derinlerinde oluşmuş olumsuz faktörleri ortadan kaldırmaktadır. 

Cilt tipine özgü solüsyonlar ile verimli bir sonucu sizlere sunmaktadır.  Vakum işlemi ve komedon çubukları eşliğinde siyah nokta temizliği ile ölü hücreler yok edilmektedir. 

Kirpik Lifting: 

Kirpik lifting uygulaması en kısa ve cılız kirpiklerde dahi harika etki yaratmaktadır. Keratin bakımı desteği ile ortalama üç ay kalıcı olan eşsiz deneyimi yaşatmaktadır.  Doğal kirpiklere zarar vermeden uygulanan lifting ile daha kıvrımlı, dolgun ve uzun bir görünüm elde edilmektedir.

İpek Kirpik: 

Tercih edilen ebat ve model ipek kirpik ile büyüleyici bakışlar elde edilmektedir.  Ortalama olarak 2 saat süren işlem sırasında, her işlemde olduğu gibi maksimum hijyen ve konfor kriterlerine azami özen gösterilmektedir. Gerekli bakımların düzenli olarak yapılması ile üç dört hafta kalıcılığını koruyan harika kirpiklere kavuşulmaktadır.

Kırışıklık Savar Bakım Paketi: 

Yine Este Lorien tarafından geliştirilen kırışıklık savar bakım paketi ile orta ve ileri yaş kadınların cilt yorgunluğuna bağlı cilt problemleri ortadan kaldırılmaktadır. Cilt sorunlarının çeşidine göre gerekli uygulamalar düzenli olarak yapıldığında oldukça etkili sonuçlar elde edilebilmektedir. 

Epilasyon ve Tüy Alma İşlemleri: 

Kadınlar tarafından en sık tercih edilen uygulamalardan olan lazer epilasyon işlemi,  güvenli, hijyenik ve mümkün olan en kısa sürede etkili sonuç deneyimi yaşatmaktadır. Güncel seri teknoloji kullanımı ile lazer epilasyon konforu en üst düzeyde hissedilmektedir. Bununla birlikte kesintisiz uzman desteği, lazer epilasyon seansları öncesinde ve sonrasında verilmektedir.

Bölgesel Zayıflama İşlemleri: 

Cilt yapısı ve ihtiyaçlar baz alınarak iyi bir görünüm için bölgesel zayıflama, bölgesel incelme ve selülit giderme işlemleri kapsamında hizmet verilmektedir. Ortalama 10 seanslık paketler halinde sunulan bölgesel zayıflama uygulamaları, bacak, kol, göbek, sırt gibi ihtiyaç duyulan pek çok bölgeye yapılabilmektedir.

Este Lorien Eşsiz Hissettiriyor

Este Lorien, kişisel bakım hizmetlerinde profesyonel bir ekip ile çalışmanın gururunu her zaman yansıtmaktadır. Metropol deneyimine sahip, alanında üst düzey eğitimli, uzman, güler yüzlü ve güçlü iletişim sahibi kadrosu ile farkını hissettirmektedir. 

Hijyen prosedürü kapsamında temizlik tedbirlerine son derece önem verilmektedir. Kişisel ürün kullanımda kullan at malzemeler tercih edilmektedir. Butik anlayışa sahip çalışma mantığı ile ilk adımdan, sonuca kadar hijyen önlemlerini fark ettirmektedir.

Eskişehirli kadınlara sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgi edinmek için Este Lorien  adresini ziyaret edebilir veya güzellik uzmanları ile yüz yüze görüşerek merak edilen tüm konuları kendilerine yöneltebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nişan Saç Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.