Eşarp Bağlama Teknikleri

Eşarp Bağlama Teknikleri

Tesettürlü hanımlar için eşarp bağlamak çok önemlidir. Birbirinden farklı ve sayısız olan bu eşarp bağlama teknikleri sayesinde daha güzel görünebilirsiniz. Eşarp bağlamak sizin yüzünüzü ortaya çıkaracağı gibi kişiliğinizi de ortaya koyacaktır. Yani abartılı bir bağlama tekniği kullanıyorsanız o zaman sade değil de abartıyı sevdiğinizi düşünebiliriz. Ayrıca bu analizde eşarp bağlama teknikleri yanı sıra eşarbın rengi ve modeli de oldukça önemlidir. Gündelik hayatta ışıltılı eşarp seçimi yine abartıyı çok sevdiğinizi gösterecektir. kendiniz için eşarp seçerken dikkatli olmalısınız. Desenli eşarplar ya da iddialı renklerden oluşan eşarplardan olabildiğince sakınmalısınız. Hiç modası geçmeyecek tarz eşarplardan seçmelisiniz. Böylece maddi olarak zarara uğramazsınız. Ayrıca eşarpların çok farklı seçeneği vardır. Kendiniz için en rahatını bulmalısınız.

Eşarp Bağlama Teknikleri

Sade Eşarp Bağlama Teknikleri

Eşarbınız isterseniz çok renkli olsun isterseniz sade olsun rahatlığınızdan önemli değildir. Eğer bir düğüne ya da davete gitmeyeceksiniz sade bir şekilde bağlamanız yeterli olacaktır. sade eşarp bağlama teknikleri çeşit çeşit olacağından sizin için en rahatını bulmakta zorlanmayacağınıza eminim. Hem boyun bölgesi için rahat hem de kayma durumu için rahat birbirinden farklı eşarp bağlama tekniğidir. Bu eşarp bağlama tekniklerini denerken en uygun eşarbı seçmelisiniz. Şallarla yapılan bir modeli normal bir eşarpla yapmanız mümkün değildir. Ayrıca eşarbı bağlamadan önce bone takmanız saçınızın görünmesini büyük ölçüde engelleyecektir. Bu şekilde oldukça rahat hareket edebilirsiniz.

Eşarp Bağlama Teknikleri

Eşarp Seçimi

Rahatlığınız için eşarp bağlamak kadar doğru eşarp seçimi de önemlidir. Sade bir kıyafetin üzerine pullu bir eşarp seçmek kombinizi çirkin gösterecektir. Bu da rahat olmanıza büyük bir engel olacaktır. özellikle pastel renklerde eşarp seçmek çoğu kıyafetinizi uyumla giymenizi sağlayacaktır. Eğer renkli pastel eşarpları sevmiyorsanız beyaz, siyah ya da krem rengi gibi sık kullanılan ve çoğu kıyafetle uyumlu olacak renkleri seçebilirsiniz. Kolayca kombin yapmanızı sağlayacağı gibi kendinizi daha rahat hissedersiniz. Eşarp kombininize uyması gerektiği gibi sizin cildinize de uymalı. Size uyumlu olmayan bir renk ne yazık ki kombininiz içinde uyumlu olmayacak ve çirkin bir görüntüye sebebiyet olacaktır.

Eşarp Bağlama Teknikleri Eşarp Bağlama Teknikleri Eşarp Bağlama Teknikleri Eşarp Bağlama Teknikleri Eşarp Bağlama Teknikleri Eşarp Bağlama Teknikleri Eşarp Bağlama Teknikleri Eşarp Bağlama Teknikleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Sonbahar Giysileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.