Cilt İçin Uygun Serumlar

Cilt İçin Uygun Serumlar

Cilt bakımı herkes için oldukça önemlidir. Güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak bizi kesinlikle mutlu eder. Güzel bir cilt için doğru bakım ve bakımda devamlılık oldukça önemlidir. Cilt için uygun serumlar kullanmak hem cildinizdeki sorunları çözecek hem de cildinizi yeteri kadarıyla nemlendirecektir. Cilt için uygun serumlar bulmak zor olabilir. Bu süreçte cildimizin gerçekten neye ihtiyacı var bunu bilmelisiniz ve buna göre serumlara yönelmelisiniz. Cildiyeye gitmeli ya da serumların etkin maddelerine bakarak en iyisini kendiniz seçmelisiniz. Fakat egzama ya da sedef gibi ciddi bir cilt hastalığınız var ise kesinlikle dermatolog yardımı ile hareket etmek sağlığınız için daha iyi olacaktır. Yanlış ürün kullanmak hastalığınızı arttırır ve bu durum kalıcı problemler yaratır.

Cilt İçin Uygun Serumlar

Siyah Noktalar İçin Uygun Serumlar

Gün içerisinde yüzümüzün kirlenmesi için pek çok etken vardır. Her gün sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere yüzümüzü yıkamak bu sorunu bir müddet önüne geçse de yeterli olmamaktadır. Hem cilt tipimize göre hem de siyah nokta sorununa karşı belli başlı serumlar kullanmak önemlidir. Siyah noktalar için uygun serumlar konusunda ise başı kesinlikle kırmızı serum çekmektedir. Özellikle The Purest markasının AHA ve BHA serumu siyah noktalar için en etkili serum. Asit türünden olan bu serumu yüzünüze sürerken dikkatli olmalısınız. Cildiniz asitli serumlara alışık değilse eğer cilde zarar vermemek için ilk ay en fazla haftada 1 kere daha sonrasında da haftada 3 ya da 4 kullanıma arttırabilirsiniz. Ayrıca kırmızı serumu 10 dakikadan fazla yüzünüzde bekletmek cildinizi yakabilir. Uzun ve düzenli kullanım sonrası cildinizde hiçbir şekilde siyah nokta kalmayacak ve cildiniz tertemiz olacaktır.

Cilt İçin Uygun Serumlar

Cilt Bakımı Serumları

Cilt bakımı için serumlar tahmin ettiğinizden daha önemlidir. Daha güzel ve pürüzsüz cilt için uygun serumuC kullanmalısınız. Bu serumları başta kesinlikle C vitamini serumu çeker. C vitamini serumu hem yüz renginizi eşitler hem de daha parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar. Yüzünüzdeki çıkıntılı görünümü alır ve nemlendirme etkisine sahiptir. Güneş kremi ile beraber kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Cilt İçin Uygun Serumlar Cilt İçin Uygun Serumlar blank Cilt İçin Uygun Serumlar Cilt İçin Uygun Serumlar Cilt İçin Uygun Serumlar Cilt İçin Uygun Serumlar Cilt İçin Uygun Serumlar

Bir önceki yazımız olan ŞEHRİNİZDEKİ DÜĞÜN SALONLARINI TEK TIKLA İNCELEYİN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.