Fethiye’de Gezilecek Yerler

Fethiye’de Gezilecek Yerler

Fethiye, Muğla ilinin 13 ilçesinden biridir. Ayrıca ülkemizin en çok yerli ve yabancı turistine ev sahipliği yapan güzide ilçelerinden biridir. Fethiye’de gezilecek yerler her yaz olduğu gibi bu yaz da internet üzerinde en sık aranan anahtar kelimelerdendir. Eğer siz de yazı Fethiye’de geçirmek istiyorsanız ve nerede gezmeniz gerektiğini bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazıdan sonra Fethiye’nin hiç bilinmeyen güzelliklerini öğreneceksiniz. Fethiye’ye gidince muhakkak görmeniz gereken yerlerin bilincinde olacaksınız. Yerli ve yabancı turistlerin akın etmesiyle birlikte yaz aylarında Fethiye’de gezilecek yerler çoğunlukla çok kalabalık da olsa keyifli bir yaz sizi bekliyor. Doğal güzellikleri ile Fethiye’den dönünce yazın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz.

Fethiye’de Gezilecek Yerler

Fethiye’nin Bilinmeyen Güzellikleri

Eğer konu Fethiye’nin bilinmeyen güzellikleri ise atlanmaması gereken ilk yer Yanıklar Köyü Plajı olacaktır. Yanıklar Köyü, günümüzde hala kırsal dokusuna sahip çıkan nadide yerlerden birisidir. Dünyada sadece bu bölgede yetişen ağaç türlerinden sessiz ve sakin plajına girebilirsiniz. Ayrıca narenciye bahçelerinden coşkun derelerine kadar pek çok gezilecek yer bulabilirsiniz. Yanıklar Köyü, Fethiye’ye gidenlerin görmeden dönmemesi gereken güzellikte bir yer. Çok sık bilinmeyen yerlerden bir diğeri ise hiç şüphesiz Cennet Koyu’dur. Herkesin hayran olduğu, kristal berraklığında suyuyla denizin en dibinin göründüğü Cennet Koyu’nu ziyaret etmelisiniz. Cennet Koyu aynı zamanda orman ile denizin buluştuğu bir yerdir.

Fethiye’de Gezilecek Yerler

Fethiye’de Gezilecek En Güzel Yerler

Ülkemizin en çok yerli ve yabancı turist çeken bölgelerinden biri olan Fethiye’de gezilecek en güzel yerler çok fazladır. Hemen hemen herkesin de bildiği gibi Ölüdeniz’i saymamak olmaz. Tatilcilerin muhakkak uğradığı, uğramadan dönmediği bir nokta olan Ölüdeniz aynı zamanda tarihsel olarak önemli. Eğer su sporlarına ilginiz var ise şanslısınız. Su sporlarıyla uğraşan biriyseniz Ölüdeniz sizin için çok güzel bir tatil bölgesi olacaktır. Rüzgar sörfü, su kayağı gibi su sporlarını yapabileceğiniz bu bölge en güzel anılarınızı biriktirebileceğiniz güzelliktedir. Fethiye, dünyadan ve ülkemizden her yaz akın akın yerli ve yabancı turisti çeken ülkemizin son derece önemli tatil destinasyonlarından birisidir.

Fethiye’de Gezilecek Yerler Fethiye’de Gezilecek Yerler Fethiye’de Gezilecek Yerler Fethiye’de Gezilecek Yerler Fethiye’de Gezilecek Yerler Fethiye’de Gezilecek Yerler Fethiye’de Gezilecek Yerler Fethiye’de Gezilecek Yerler

Bir önceki yazımız olan Gösterişli Altın Tektaşlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.