Yazlık Tulum Modelleri

A+
A-
Yazlık Tulum Modelleri

Tulumların ne kadar rahat olduğunu bilmeyen yoktur. Hem rahatlığı hem şıklığı ile yaz mevsiminin vazgeçilmezleridir. Kolay kombin yapılması da tulumların en güzel yönlerindendir. Bu kadar güzel olmasının yanı sıra yazlık tulum modelleri çeşit çeşit ve çok şıklardır. Bu yüzden size yakışıp yakışmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu yazı size çok yardımcı olacaktır. Rengi, çeşitli modelleri ve duruşu ile sizleri çok güzel gösterecektir.

Yazlık Tulum Modelleri

Uzun yazlık tulum modelleri içerisinde en çok askılı model kullanılmaktadır. Bu durumlarda eğer biraz daha ılık bir hava varsa tulumun içine sade beyaz crop ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Eğer sıcak tam olarak yazlık bir hava varsa o zaman direkt olarak tulumu giyebilirsiniz. Yaz günlerinde daha uyumlu olması için canlı desenlerde tulum tercih edebilirsiniz. Örneğin bu krem rengi tulum size çok yakışacaktır. Bilek boyunun kısa olması ile hem kısa boylulara hem de uzun boylulara yakışacağından emin olabilirsiniz. Desenlerinin şıklığı bir yana düğmeler ve kemer ile yaza tam anlamıyla hazır olacaksınız.

Yazlık Tulum Modelleri

Yazının başında da dediğimiz gibi tulumlar birbirinden farklı modellerdedir. Desenleri ve renklerinin yanı sıra duruşları ve modelleri apayrıdır. Bu elbise gibi olan tulum modelinin bolluğu sayesinde yazın boğucu havaya rağmen çok rahat olacaksınız. Bu elbise tarzı tulumun en güzel yanı ise günlük hayatta salaş bir sandalet ile ya da beyaz bir spor ayakkabı ile çok rahat kombin yapabilmeniz olacaktır.

Yazlık Tulum Modelleri

Kısa Yazlık Tulum Modelleri

Tulum modeli denilince akla hep uzun tulumlar gelse de şortlu yazlık tulum modelleri bir o kadar rahat. Özellikle yaz günlerine daha çok uyumlu olması için çiçek desenli tulum modelleri popüler olsa da hemen hepsi birbirinden daha şık ve rahat. Bu çiçek desenli şortlu tulumda sizin yazlık kombinlerinizin vazgeçilmezi olacaktır. Kemeri, yakası ve gömlek üstü ile şıklığına şıklık katmış. Sade beyaz bir spor ayakkabı ya da sandalet ile kolayca kombin yapabileceğiniz bu şortlu tulum modelini çok seveceksiniz. Tabii ki tulum modelleri bu kadarla sınırlı değil. Eğer modaya dair daha çok keşfetmek isterseniz bizi takip etmeniz yeterli.

Bir önceki yazımız olan En Şık Mayokini Modelleri Nedir? başlıklı makalemizde En Şık Mayokini Modelleri, En Şık Mayokini Modelleri Nedir? ve En Şık Mayokini Modelleri Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.