Farklı Bir Yaklaşım:Burcunuza En Uygun Abiye Kıyafet Hangisi?

Farklı Bir Yaklaşım:Burcunuza En Uygun Abiye Kıyafet Hangisi?

Her zaman klasik bir yaklaşım içinde olmayın. Sıra dışılığı tercih ederek özgünlüğü ve asilliği yakalayın.Günümüzde sıradanlıktan ve her bayan birbirinin kopyası gibi giyinmesinden çok şikayetçiyiz.İşte bunun için farklı bir yaklaşımı tercih etmeliyiz.Düğünler,nişanlar,davetler,kokteyller farklılığı ve güzelliği en çok istediğimiz günlerdir.Bu günlerde en özel kıyafeti tercih etmeyi çok fazla isteriz.

Bunun için be yapabiliriz diye çok fazla kafa yorarız.Eşsiz davetler ve günlerde güzel bir yaklaşım ise burçlarımızdır. Burçlar insanın hayatında önemli bir etkiye sahiptir. Burçlarımızın, karakterimiz ve kişisel özelliklerimiz üzerinde etkisi vardır.Doğal olarakta karakterimizi etkileyen burçların,giyim tarzımızı da etkilemesi gayet olağandır.Burcunuza yakışan abiye kıyafet modelleri ise siz bayanlara güzel fikirler sunuyoruz.Siz takipçilerimize en güzel abiye modeli hangisi,en güzel hangi renk yakışacağını burçların özelliğine göre belirledik.Ortaya çok güzel fikirler ve seçenekler çıktı.Bence bunu kesinlikle deneyeceksiniz.Burcunuza en çok yakışan abiye kıyafet modeli ile artık güzel günlerde asilliği yakalayacaksınız.

Burcunuzun Özelliğine Göre Abiye Renginizi ve Modelinizi Seçin!

1)Koç Burcu:Bu burç grubuna giren bayanlar her zaman ileridir ve öndedir.Sıradanlığı sevmez ve cesaret onun ruhunda vardır.Abiye kıyafetlerinde straplez ve tüllü desenler koç burcuna göredir.Renk seçimi ise kıpır kıpır renkler koç burcuna göredir.Koç burcu kadını kırmızı,pembe ve kahve renkli elbiseleri giymelidir.

1koç
2)Boğa Burcu:Burcunuz boğa ise inatçılık elbiselerinize yansıyor demektir.Boğa burcu kadını her zaman kalitelidir.Gelenekselciliği seven bu burç,klasik abiye modellerini tercih etmelidir.Sade ve güzel desenler bu burca göredir.Renk seçiminde koç burçları siyah ve koyu renklerden yana tercihini kullanmalıdır.

2boga
3)İkizler Burcu:Hareketli,enerjik bayanların burcudur.Bu enerjikliği elbise seçimine de yansımaktadır.Abiye kıyafetlerde ikizler burcu bayanları,daha estetik,spor ve şık modelleri tercih etmelidir.Bu burcun en sevdiği renk yeşildir.

3ikizler
4)Yengeç Burcu:Temmuz gibi sıcacık ayın burçlarındadır.Sıcakkanlı olan bu burç sade elbise modellerinden hoşlanır.Şatafatlı,süslü boncuklu abiyeler bu burca göre değildir.Sade bir abiye tercih etmeli yengeç burçları.Renk konusuna gelince ise yakın tonlar ve zıt renkler yengeç burcunun tercih etmesi gereken renk seçenekleridir.Yengeç kadınının en favori renkleri siyah,koyu yeşil ve kahverengidir.

4yengec
5)Aslan Burcu:Lider ruhlu ve her zaman en iyi olmayı seven burçtur.Her yerde en iyi olma ve en güzel olma duygusu olduğu için en iyi abiyeler aslanların olmalıdır.Aslan kadını parlak,lüks,gösterişli abiyeleri tercih etmelidir.Aslanların renk tercihi ise altın sarı ve tonları,turuncu,pembe tonları olmalıdır.

5aslan
6)Başak Burcu:Gerçekçiliği ile öne çıkan burçtur.Başak kadını estetik ve detayları olan ve kullanışlı abiyeler sever.Başak burçları bu parçaları giymeye çalışmalı.Başak kadınına turkuaz,siyah ve gri renkleri çok yakışacaktır.

6başak
7)Terazi Burcu: Bu burçta dengede olmak ve her şeyin tutarlı olması önemlidir. Kombinler de uyuma çok önem verirler.Terazi burcu olan bayanların geniş bir abiye tercihleri vardır.Mini abiyelerden,çift parçalı abiyelere kadar çoğu modeli kullanabilirler.Renk konusunda da pastel tonlarını kullanmalıdırlar.

7terazı
8)Akrep Burcu:Akrep kadını seksi ve çekici olmalıdır.Bu tip bayanlar göreni büyülemek isterler.Dekolteli abiyeler, akreplere çok yakışacaktır. Straplez abiye ve sırt dekolteli abiyeleri tercih etmelidirler.Açık pembe ve koyu yeşil mükemmel olacaktır akreplere.

8akrep
9)Yay Burcu:Sıra dışılığı seven bir burçtur.Klasiklik hoşlarına gitmez değişik olmak isterler.Zamanın modasını takip etmezler kendi ekollerini oluştururlar.Sıra dışı abiyeler tercih etmelidirler.Renk olarak ise bordo,kızıl abiyeler çok yakışacaktır.

9yay
10)Oğlak:Baskın bir yapıya sahip olan burç sürekli moda olan parçaları tercih eder.Tek parçalı abiyeler oğlaklara göredir.Koyu renkler hep oğlakların tercihi olur.

10oğlak
11)Kova Burcu:Sezonun en trend moda parçalarını giyen burçtur.Her senenin modasını yakından takip eder buna göre stillerini oluştururlar sağlam takipçilerdir. En olmadık şekilde giyinirler ve parlaklık çok hoşlarına gider.Abiye seçiminde ise bu burçlar taşlı abiyeleri,transparan abiyeleri ve desenli abiyeleri tercih etmelidirler.Ren olarak ise siyah taşlı,gri ve mürdüm renkleri bu burca göre olacaktır.

11kova
12)Balık Burcu:Duygusal hisleri kuvvetli kadınlık özellikleri yüksektir.Romantik olmaları açısından buna uygun modelleri seçmeleri tam isabet olacaktır.Uzun abiyeler balıklara harika olacaktır.Fotoğraftakine benze abiye seçebilirler.Renk olarak ise krem,pembe,eflatun renklerini seçerek oku 12 den vurabilirler.

12balık

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.