Düğün İçin Abiye Elbise Modelleri

A+
A-
Düğün İçin Abiye Elbise Modelleri

Havaların ısınması ile beraber düğünlerde artmış ve birçok insanda düğün için abiye elbise modelleri  düşünmektedir.  Özellikle yazın yapılan düğünler için genellikle açık alanla da veya kır düğünleri olarak tercih edilir. Düğünler açık alanda olduğu zaman gelen misafirlerde kıyafetler için ayrıca özen gösterirler. Kıyafetler konusunda kadınlar genellikle daha seçici davranırlar. Giyecekleri kıyafetlerin başkalarıyla aynı olmasını istemediklerinden dolayı daha farklı ve daha özenli bir şekilde elbiselerini seçerler.

2020 düğün için elbise modelleri tercihiniz de yaşınıza uygun olan kıyafetleri tercih ederseniz çok daha güzel görünebilirsiniz. Özellikle sizi yaşınızdan daha büyük gösteren kadınsı abiyeler vücutta çok şık durmaz. Bunun için hem yaşınıza hem de boy ve kilonuza uygun kıyafetler tercih etmelisiniz.  Düğün için elbise modelleri baktığınız zaman kişinin kendi tarzına uygun modeller tercih etmesi daha uygun olacaktır. Yine mekana bağlı olarak da elbise seçimi yapmak daha sağlıklı olabilir.  Açık mekanlar da yapılan düğünler için daha şık ve canlı renkler de abiye kıyafetler tercih edilirken kapalı alanlardaki düğünler için ise daha koyu ve kapalı kıyafet tercihi yapılabilir.

Düğün İçin Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbiseler de genellikle kısa kol modeller tercih edilir. Fakat uzun kollu olan abiyelerde kullanılabilir. Özellikle uzun kollu ancak derin sırt dekoltesine sahip olan modeller kişinin üzerinde oldukça şık durmaktadır. Daha kapalı modeller isterseniz de boyundan bağlamalı olan abiyeler de güzel durmaktadır. Yaptığınız saç modeli ve makyajla birlikte elbiseyi daha ön plana çıkarabilirsiniz. Bu nedenle elbise seçimi yaparken mutlaka diğer ayrıntıları da göz önünde bulundurmalısınız. Böylece kendinize daha uygun kıyafetler seçmiş olursunuz.

Tesettür abiyeler

Abiye kıyafetlerde kadınlar için sadece açık modeller bulunmamaktadır. Kapalı olan kadınlar için ise tesettür abiyeler mevcuttur. Tesettür abiyeler genellikle her tarafı kapalı olan abiye elbise modelleridir. Etek kısmı oldukça uzun ve kolları da uzun kol tercih edilir. Yaka kısmı da kapalıdır. Ancak başörtü kullandığınız zaman yaka kısmı zaten kapanacaktır. Bu nedenle tesettür abiyeler alırken modeline mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor.

Omzu açık elbise modelleri ve kombinleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Gelinlikler başlıklı makalemizde Büyük Beden Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.