Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Sonunda sevdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştirme kararı aldınız ve bu kararı düğün ile neşelendireceksiniz ancak bir gelinlik mi arıyorsunuz? Kendinize en uygun gelinliği bulma yolunda size yardımcı olması için büyük beden gelinlik modelleri yazısı hazırladık. Birbirinden farklı ve şık gelinliklerle karşınızdayız. Kendinize en uygun gelinlik sadece en güzel olan gelinlik değildir. Kendinizi içinizde en rahat hissettiğiniz gelinliktir aynı zamanda. Öyle bir gelinlik modeli gördüğünüzde anında denemenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde hem aklınızdaki soru işaretleri giderilir hem de daha çok emin olursunuz. Eğer internet üzerinden bir gelinlik alacaksanız o zaman iade ve değişim koşullarını kesinlikle sormanızı tavsiye ederiz. Ayrıca internetten almayı düşünüyorsanız teslimat durumları çok değişebileceği için olabildiğince erken sipariş vermeniz gerekmektedir.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük beden gelinlik modelleri bakarken önemli olan gelinliğin vücudunuzda nasıl durduğudur. Bildiğiniz gibi pek çok farklı vücut tipi var ve bu vücut tipleri eşsizdir. Gelinlikler ise genelde toplu üretilir bu yüzden çok standart kalıpları vardır. Bu kalıplar içerisinde kendi bedeninize en uygun olanı bulup eğer varsa fazladan işçiliği için terziye götürmeniz gerekir. Büyük bedenlere baktığımız için vücut tiplerinin fark etmeyeceğini düşünebilirsiniz ancak oldukça ediyor. Özellikle büyük beden kadınlar en kilolu bölgeleri neresiyse ona göre gelinlik modellerine bakmalılar. Bu şekilde istenmeyen aşırı kilonun olduğu yeri gizleyebilir ve hatta kendinizi daha zayıf gösterebilirsiniz.

Eğer kol ve sırt kısmınız kiloluysa yani ters üçgen vücut tipine sahipseniz o zaman size şallı ya da uzun kollu büyük beden gelinlikleri öneririz. Bu şekilde omuzlarınızı gizleyebilirsiniz. Üst bölgenizi biraz daha gizlemek istediğiniz için eteğinizi ön plana atmanız gerekir. Prenses etek gelinlik çok fazla kaçabilir ve olduğunuzdan daha iri gösterebilir. Ancak kat kat ve ışıltılı eteği olan bir gelinlik modeli üzerinizde oldukça güzel duracaktır. Vücut tipiniz armutsa yani omuz ve göğüs ölçünüz hemen hemen aynı ancak kilo kalça ve bacaklarda toplanmışsa o zaman size üstü dar ama altı kabarık olan modelleri tavsiye ederiz. Bu şekilde hem bacaklarınızdaki kalınlığı gizlemiş olacaksınız hem de vücudunuzun üst kısmına vurguyu arttırmış olacaksınız.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük Beden Gelinliklerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Defalarca söyledik ve tekrar söylüyoruz. Önemli olan sizin isteklerinizdir. Biz her ne kadar vücut şeklinize göre seçimlerinizi yapın desek de siz o gün hangi gelinliği istiyorsanız, yıllar sonra fotoğraflara bakarken kendinizi hangisinin içinde görmek istiyorsanız o büyük beden gelinliği seçmelisiniz. Düğün günü zaten oldukça gergin, stresli ve heyecanlı olacaksınız. Bir de aklınızda gelinliğinizden kaynaklanan endişeleriniz olmasını istemezsiniz. Bu yüzden size hangi gelinliği almanız ya da kiralamanız konusunda gelen yorumları dinlemek yerine kulağınızı biraz olsun tıkamak yerinde olacaktır.

Büyük beden olmanıza rağmen vücut kıvrımlarınız hala yerindedir. Bunları kullanın. Özellikle kum saati vücut tipine sahip olan kadınlar, yani göğüs ölçüleri kalça ölçülerine yakın ve belleri daha ince olanlar, büyük beden oldukları için balık kesim büyük beden gelinlik modellerinden uzak duruyorlar. Bu oldukça büyük bir hatadır. Kum saati vücut tipiniz varsa kesinlikle balık giyin tabii ki demiyoruz ancak size her türlü gelinlik modeli yakışacağından büyük beden olduğunuz için bu seçeneği elemeyin. Bu gibi pek çok farklı gelinlik modelleri ve renkleri mevcuttur. Herkes beyaz giydiği için de beyaz gelinlik tercih etmeyiniz. Önemli olan sevdiğiniz insanla yapacağınız yeni başlangıcı kutlamak olduğundan istediğiniz renk ve modelde olan gelinliği giymelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Işıltılı Büyük Beden Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Işıltılı Büyük Beden Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.