Işıltılı Büyük Beden Abiye Modelleri

A+
A-
Işıltılı Büyük Beden Abiye Modelleri

Bir yere davet edildiniz ve o gece ışıldamak, dikkatin sizde toplanmasını ve gecenin yıldızı mı olmak istiyorsunuz? O zaman gecenin yıldızına yakışır ışıldayan bir elbiseye ihtiyacınız var. Bu yüzden ışıltılı büyük beden abiye modelleri tam size göre. Bu abiyelerle gittiğiniz her yerde gözleri üzerinize çekeceksiniz. Işıltılı abiyelerde oldukça fazla sim kullanılır bu yüzden yıkayıp bir daha giyemeyeceğinizi düşünebilirsiniz ancak bu yanlış. Böyle simli bir abiyeniz varsa elde yıkamak yerine kuru temizlemeye götürmeniz gerekmektedir. Bu şekilde hem daha güzel bir temizleme hem de kırışıksız bir şekilde teslim alabilirsiniz. Kendiniz evde ışıltılı abiye yıkamaya çalıştığınız zaman tek başına bile yıkamış olsanız makinenizin içinde sim kalacak bu diğer kıyafetlerinize de geçecektir. Ayrıca makinenin elbisenize yönelik hassas ayarları yoksa elbiseniz çekebilir ya da ona benzer şeyler olabilir.

blank

Işıltılı Büyük Beden Abiye Modelleri

Işıltılı büyük beden abiye modelleri için araştırma yapmadan önce hangi internet sayfasından ya da hangi mağazadan almak istediğiniz önemlidir. Örneğin fiziki bir mağazadan satın alacaksanız orada denerken elbisenin kalıbı üzerinize tam olmuş hatta o elbise sizin için yaratılmış gibi olabilir ancak eve gelip denediğinizde oturup kalkmada sıkıntılar yaşayabilirsiniz ya da artık bu elbiseyi istemiyor olabilirsiniz. İnternet alışverişlerinde bu gibi sorunlar daha az karşımıza çıksa da özellikle fiziki mağazalar iade ve değişimde oldukça fazla sorun çıkartabiliyorlar. Satın almadan önce elbisenize satış elemanlarına bu koşulları kesinlikle sormalısınız ve emin olduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirmelisiniz.

İnternetten alınan ışıltılı büyük beden abiye elbiselerinde genellikle iade ve değişimde sorun çıkmaz. Sorunun çıktığı nokta daha çok terziler konusundadır. Bazen abiye elbiselerin etek kısımları ya da göğüsleri tam vücudunuza oturmaz. Fiziki bir mağazadan aldıysanız bu sorunu hemen anlaşmalı terzilerinde ya da kendi bünyelerinde olan bir terziyle hemen hallederler. Ancak eğer internet üzerinden ışıltılı abiye aldıysanız bu durumda kendiniz bir terzi bulup ona götürmeniz gerekmektedir. Biraz daha sizi uğraştıracağı için bu yolu seçmek istemeyebilirsiniz.

Işıltılı Büyük Beden Abiye Modelleri

Işıltılı Büyük Beden Abiyeler İçin Renkler

Her renkte ışıltılı abiyeler bulabilirsiniz. En yaygını tahmin edebileceğiniz gibi koyu gri ve siyah abiyelerdir. Özellikle siyah ışıltılı abiyeler sizi ortam içinde fazla belli etmezler. Ancak daha çok ışıkların olduğu bir yerde durmaya başlarsanız o zaman asıl güzelliğiniz ortaya çıkacaktır. Aynı şey gri ışıltılı abiye modelleri için geçerli değildir. Onlar sizi nerde durursanız durun belli edeceklerdir. Gri renginin ışıltılı abiye modelleri arasında bu kadar yaygın kullanılmasının nedeni aslında kolay kombinlenir olmasıdır. Bu tür büyük beden ışıltılı abiye modeli giymeyi tercih ettiğinizde ayağınıza siyah bir topuklu ayakkabı giymeniz yeterli olacaktır. Yüksek topuk, dolgu topuk, sivri uçlu ya da daha farklı bulduğunuz herhangi bir siyah topuklu ayakkabı işinizi görecektir. Özellikle bu dediğimiz mini etekli abiyeler için geçerlidir.

Ancak daha farklı renklerde istiyorsanız o zaman ister tek renk ister birkaç rengin birleşimi olan bir büyük beden ışıltılı abiye modelini tercih edebilirsiniz. Eğer ışıldamak ancak zarafetinizden de ödün vermemek istiyorsanız pudra gibi daha yumuşak tonları olan renkleri tercih edebilirsiniz. Bu tür elbiseler hem sizi daha zarif gösterecek hem de ortamda fark edilmenizi sağlayacaktır. Işıltılı gri gibi renkler ise sizi ortamda belli edecek ve daha çılgın bir görüntü sunacaktır. Büyük beden abiye modelleri yazımızı beğendiyseniz bir de büyük beden gece elbiseleri hakkındaki yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Pek çok farklı beden şekline göre nasıl bir gece elbisesi tercih edilmesi gerektiğini yazdık. İyi okumalar!

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Gece Elbiseleri başlıklı makalemizde Büyük Beden Gece Elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.