2021 Gelinlik Modelleri

A+
A-
2021 Gelinlik Modelleri

2021 gelinlik modelleri her sezon olduğu gibi yine oldukça çeşitlidir. Bu yeni sezonda da her zevke hitap eden, birbirinden güzel 2021 gelinlik modelleri mevcuttur. Sade tercih edenlere, taşlı tercih edenlere, dantelli isteyenlere, kabarık, balık, prenses modeller yani kısacası hayalinizdeki gelinlik nasılsa ona ulaşmanız mümkün. 2021 gelinlik modelleri aşağıda verilmiştir.

Halter Yaka Gelinlik

Muhteşem halter yaka gelinlik çıktığı günden beri halter yaka önlükleri üzerinde konuşuluyor. Bu tarz gelinlikler elbette trendleri etkiledi. Özellikle daha büyük bir üst kısmı olan daha kıvrımlı bir gelin iseniz, bu gelinlik modeli tam da size uygun. Bu model omuzlarınızı daha dik ve geniş gösterecektir. Alt kısmı balık ya da hafif kabarık olabilir. Bu tamamen sizin zevkinize yahut vücut şeklinize bağlıdır.

Kollu Gelinlik

Kollu gelinlik modelleri bir çok dala ayrılır. Kısa kollu, uzun kollu ve yarım kol boyutlarındadır. Evlendiğiniz mevsime göre değişkenlik gösterir. Bu gelinliklerin bir de şekil olarak farklılıkları olabilir. Örnek verilmesi gerekirse dantel kol, karpuz kol, tül kol vb. çeşitleri vardır. Bir gerçek vardır ki; modası asla geçmeyecek bir modeldir. Geçmişe dönüp hatırladığınızda memnun kalacağınız bir gelinlik çeşididir.

Cepli Gelinlik

Cepli gelinlik modeli 2021 yılının en çok beğenilen ve trend olan gelinlik çeşididir. Hem rahatlık hem fotojeniklik bakımından oldukça kullanışlıdır. Hafif kabarık saten gelinliklerde olan cep bölümü çoğu gelin tarafından beğeniliyor. Bu model daha çok zayıf olan kişiler tarafından kullanılması daha hoş durmaktadır.

Yırtmaçlı Gelinlik

Yırtmaçlı gelinlik modeli yıllardan beri en çok beğenilip tercih edilen gelinliklerden biridir. Güzel ve uzun bacaklarınız varsa kesinlikle tercih etmeniz gerekir. Bu modellerde tabii ki dekolte dozunda olmalıdır. Her genç kızın hayali olan gelinlik bir çok modelden oluşur ve bu modellerden biri de yırtmaçlı modeldir.

Sırt Dekolteli Gelinlik

Sırt dekolteli gelinlik her 10 gelinden 8 ‘nin hayalidir. Hele ki sırtı güzel olan kadınların tercih etmesi gereken bir modeldir. Genel olarak zayıf olan kadınlara önerilir. 2021 yılının trend parçalarındandır.

2020 gelinlik modelleri başlıklı bir diğer gelinlik içeriğimiz de ilginizi çekebilir

Bir önceki yazımız olan 2020 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde son gelinlik modelleri ve Yeni Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.