Afrika Mango Diyeti İle Zayıflayın!!!

Afrika Mango Diyeti İle Zayıflayın!!!

Afrika Mango diyeti Dr. Mehmet Öz tarafından önerilen bir diyettir. Afrika Mango diyetinin temeli vitaminler ve B vitaminine dayanmaktadır. Bu diyetin özünde kolestrolü kaldırarak güçlü bir lif kaynağı çalışmaktır. Obez insanların doğal olarak yağ kaybetmesi sağlanıyor.

YAPILIŞI

1)Afrika Mango diyeti çok basit ve hızlıdır. Günde üç kez 2’şer tane mango hapını yemeklerden 30 dakika önce alınmalıdır. Yemeklerde aşırıya kaçılmamalı ve az az yenmeli. Günde iki temel öğün olmak üzere 5 tane de ara öğün şekline sahip olmalıdır.

1. başlık

2)Bu diyeti uygularken etkisini artırmak için hızlı yürüme,fitness,hafif sporlar, pilates,aerobik ve zumba tavisye edilir. Etkili olması için haftanın 5 günü yapılmalıdır.

2. başlık

3)Bu diyetle beraber beyaz ekmek, makarna,  tahıllar ve şeker gibi gıdaları değiştirerek meyve ve sebzeler tercih edilmeli. Çözünür lifli gıdalara öncelik verilerek birikmiş yağlardan arınmalı.

3. başlık

4)Bu diyette bol bol soğuk su içilmeli. Günde en az 2 lt su içilmelidir.

4. başlık

5)Afrika mango haplarını bir uzman diyetisyene danışılarak alınmalıdır.

5. başlık

Bir önceki yazımız olan Sevgililer Günü İçin En Romantik Sürpriz Hediye Önerileri başlıklı makalemizde hediye öneri, ne hediye alsam ve sevgililer günü hediye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. blank saadet kart dedi ki:

  Çok güzelmiş

 2. blank Ozlem dedi ki:

  Ozlem güzelyıldız izmir muthis oneriler mutlaka denicem

 3. blank merve nur dedi ki:

  mehmet ali kaya gaziantep

 4. blank merve nur dedi ki:

  mehmet ali kaya/gaziantep süper olmuş emeginize saglık

 5. blank Esra çalışkan dedi ki:

  Esra çalışkan istanbul