İkea Banyo Mobilya Fiyatları

İkea Banyo Mobilya Fiyatları

İkea birbirinden farklı ürünleri ve fiyat aralıklarıyla özellikle evimizi dekore ederken en sık kullandığımız mağazalardan bir tanesidir. Sizler de İkea’nın ürünlerini seviyorsanız ve banyonuzu dekora etmek için İkea banyo mobilya fiyatları ne bilmek istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. İkea banyo mobilyaları hem kalitesi hem de fiyatları açısından oldukça dikkat çekiyor. Bu güzel mobilyalarla banyonuzu baştan aşağı dekore edebilir ve kendinize güzel ve içinde gerçekten huzurlu hissettiğiniz bir banyoya sahip olabilirsiniz. Evin pek çok yeri ayrı ayrı önemli olsa da banyo en mahrem işlerinizi gerçekleştirdiğiniz yer olduğu için kendinizi daha fazla rahat hissetmek istediğiniz bir yerdir.

İkea banyo mobilya

İkea Banyo Mobilya Fiyatları

İkea banyo mobilya fiyatları ürüne ve kullanılabilirliğine göre değişmektir. İkea banyo mobilyalarını 4 farklı segmentte incelemektedir. Banyo dolapları, raf ve raf üniteleri, lavabolar ve bataryalar, servis arabaları olmak üzere kendi banyonuz için istediğiniz ürünü alabilmektesiniz. Bir duşun en önemli kısmı olan lavabolar ve bataryalar modelin yapısına göre fiyatları oldukça değişmektedir. Bir duş kiti en az 270 liradan başlarken lavabo fiyatları ise 450 lira civarındadır. Tabii ki başlık, duş spirali ve duş askısını ayrı ayrı almayı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde bazı modellerde özellikle 150 liradan çok daha ucuz bir şekilde duş kitinizi değiştirebilirsiniz. Lavabo fiyatları ise en çok boyuna ve taşın yapısına göre değişmektedir.

İkea raf üniteleri de malzemeye ve boyuta göre oldukça fiyat değişimi yapmaktadır. Ancak buna değmektedir. Bir banyonun olmazsa olmazlarından olan raf üniteleri 45 lira ile 700 lira arasında oldukça geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Bu şekilde kendi banyonuza ve bütçenize en uygun banyo raf ünitesini edinmiş olursunuz. Eğer banyonuz küçükse o zaman size üçgen ancak oldukça uzun olan raf ünitelerini tavsiye ederiz. Bu şekilde banyonuzun köşesine yerleştirebilir ve mekândan da oldukça tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca tahtadan tutun metale kadar oldukça fazla malzeme seçeneğiniz bulunmaktadır. Banyonuzun hangi dokuya sahip olmasını istiyorsanız onu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz banyolar için açık renk tahta raf üniteleri kullanmalarını tavsiye ederiz.

İkea Banyo Mobilya Fiyatları

İkea Servis Arabaları ve Banyo Dolapları Fiyatları

İkea servis arabalarını banyonuzda kullanarak aslında tahmin etmediğiniz bir yer açabilirsiniz. Örneğin yine aşırı küçük bir banyoya sahipsiniz. O zaman banyo dolabına sığmayan bakım ve banyo eşyalarınızı alıp servis arabasına koyabilirsiniz. Bu şekilde banyoya gireceğiniz zaman yer açılması için servis arabasıyla bütün bu malzemeleri tek seferde çıkarabilirsiniz. Daha geniş bir alanda banyo yapabilirsiniz. Bu oldukça kullanışlı servis arabalarının yaklaşık olarak fiyatı ise 85 lira ile 400 lira arasında değişir. Ayrıca eğer kuaför gibi bir yer işletecekseniz servis sehpası kullanmak sizin için oldukça önemlidir.

Gelelim banyoların en önemli malzemesine yani banyo dolaplarına. Banyo dolaplarına yedek havlularımızı, misafir havlularını, sabunları, yumuşatıcı gibi çamaşır makinesine ait olan malzemeler gibi pek çok farklı eşya yerleştiririz. Bu kadar güzel fazladan alan yaratan banyo dolaplarının fiyatı da oldukça değişiklik göstermektedir. Kimileri camlı kimileri bank kimileri ise bildiğimiz dolapların şeklinde olan İkea banyo dolapları 290 liradan 1700 liraya kadar fiyatları değişebilmektedir. Fiyatların bu kadar geniş bir aralığa yayılma nedeni dolapların özelliklerine göre olmasındandır. Örneğin çocuk kilidi gibi özelliklere sahip olan dolaplar banyo dolaplarına getirdiği bu küçük yenilik nedeniyle daha pahalı olabilmektedir. Özellikle kapalı kutu şeklinde olan banyo dolaplarını sevmeyenler bank banyo dolabı modeli oldukça harika bir seçenek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kış Aylarına Özel Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.