En Yeni Şahmeran Modelleri

En Yeni Şahmeran Modelleri

Bileklik ve yüzük takmak her ne kadar oldukça güzel olsa da şahmeran takmak çok daha şık görünmektedir. Şahmeranlar hem bileklik hem de yüzüğün bağlantısını hiç kopartmadığı için oldukça zarif bir takıdır. Özellikle elleri fazla tombul olmayan kadınlara çok yakışsa da tombul elleri olanlara uygun en yeni şahmeran modelleri tezgahlarda yerini almış durumdadır. Sizlere aklınızda bir fikir bulunması için güzel bir galeri oluşturduk. Eğer şahmeran almak istiyorsanız galerimize göz atmayı unutmayın. Birbirinden farklı modellerle aklınız karışabilir bu yüzden ilk önce istediğiniz renge karar vermelisiniz. Renkten sonra ise kalın zincirli mi yoksa ince zincirli mi olmasını istediğinize karar vermelisiniz. Bunu da hallettikten sonra parlak mı olmasını istersiniz yoksa daha sade mi olmasını istersiniz ona karar verin. Genel hatlarıyla artık bir şahmeran istek listesi kafanızda oluştuğuna göre en yeni şahmeran modellerine bakabiliriz.

fatma ana eli şahmeran

En Yeni Şahmeran Modelleri

En yeni şahmeran modelleri yazsak da listemize oldukça klasik bir modelle başlıyoruz. Fatma ana eli ya da nazar boncuklu bu modelleri elbet daha önceden de görmüşsünüzdür. Şahmeran modelleri arasında her zaman oldukça popüler bir süs aracı olan Fatma ana elinin halk arasında kötülüklerden ve nazardan koruyacağına dair bir inanış vardır. Bu yüzden şahmeran, kolye, bileklik gibi üzerimize bir kere aldığımızda çıkartmadığımız takılarda sıklıkla bu motifleri görürüz. Batıl inançlara inanmıyorsanız bile güzel göründüğü için seçebileceğiniz güzel bir motif.

en yeni şahmeran

Ben Kalın ve Süslü Seviyorum Diyenlere

Eğer kalın parmaklarınız varsa bu gibi kelepçe bileklikli modeller tam size göre. Hem yüzüğü hem de bilekliği kalın olduğu için elleriniz dikkat çekmeyecektir. Şahmeranın zincirlerindeki taşlı yıldırımlar özellikle yeni şahmeranınıza dikkat çekecektir. Yüzüğün de kelepçeli olması özellikle internetten alışveriş yapacaklar için iyi olacaktır. Bu gibi kelepçeli modelleri birisine hediye alacağınız zaman şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü karşınızdaki kişinin yüzük ölçüsünü bilmenize gerek kalmaz ve hediye edilen kişi kendisine göre ayarlayabilir. Eğer hediye olarak alacaksanız bilekliğin değil de yüzüğün kelepçeli olduğuna emin olun. Bileklik zincirle ayarlansa da yüzük kısmının ayarlanması oldukça zor olabilir.

en güzel şahmeran modelleri

Ben İnce ve Süslü Seviyorum Diyenlere

En yeni modeller genelde ince ve oldukça süslü olduğu için oldukça şanslısınız diyebiliriz. Şahmeranın zincirleri arasında galerimizden de göreceğiniz üzere pek çok farklı ve süslü motif bulunmaktadır. Yuvarlak ya da farklı geometrik motiflerin üzerlerine işlenmiş desenler ve kabartmalar olabileceği gibi bunlar pırlantalarla da süslenmiş olabilir. Kimi zaman bilekliği betimlemek için en büyük motifi oraya koyabildikleri gibi tam ortaya ya da yüzük kısmına da koyabilirler. Genelde bilek kısmında büyük motifler görmesek de hemen her yeri süslü motifler bulmak mümkündür.

şahmeran en yeni modeller

Ben Tek Yüzük İstemiyorum Daha Çok Olsun Diyenlere

Yeni şahmeran modelleri sizin yüzünüzü güldürecek demektir. İster yüzük ve orta parmağınıza takın ister işaret ve yüzük parmağınıza takın. Nasıl kullanmak isterseniz o şekilde kullanabileceğiniz bu modeller oldukça şık ve zarif görünecektir. Özellikle eliniz uzunsa bu tarz şahmeran modelleri sizde oldukça güzel duracaktır. Yüzük kısmı ve bileklik arasında pek çok farklı motifli bulabilirsiniz. Bizim görselimizde olduğu gibi doğal taşlı olabilir ya da pırlanta ya da yaprak gibi motifler de olabilir. Eğer kendinize bir şahmeran tasarlayacaksanız hangi parmağınıza ya da parmaklarınıza takmak istediğinizi de düşünmelisiniz. Ayrıca bazı insanlar yüzük parmakları hariç başka parmaklarına yüzük takmaktan hoşlanmazlar. Bu yüzden eğer birisine armağan alacaksanız buna dikkat etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Pırlanta Kolye Modelleri başlıklı makalemizde Pırlanta Kolye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.