Sandisk sayesinde artık fotoğraflarınızı ömür boyu saklayın!

A+
A-
Sandisk sayesinde artık fotoğraflarınızı ömür boyu saklayın!

Artık özel günlerinizde çekildiğiniz fotoğraflarınızı sandisk sayesinde ömür boyu saklaya bileceksiniz. Bu fırsatı sunan sandiskin büyük bir yatırımı sayesinde uzman ekibiyle tasarladığı siz bayanlar ve resimlerle uğraşan tüm insanlar için güzel bir ürün çıkartmıştır.

sandisk

Sandisk memory vault fotoğraflarınızı yıllarca saklaya bildiğini biliyor muydunuz?
Hafızasında yıllarca saklamayı becere bilen bir memory card yapıldı. Yılların devi olan Sandisk markası, yıllarca fotoğraflarınızı saklaya bileceğiniz bir ürün geliştirdi (icat etti) ve adını ; Sandisk Memory vault koydu.
Son düzenlemeleri ve tasarımları yapılan ürünü piyasaya sürdüklerini açıkladılar.

memory

En güvenilir şekilde fotoğraflarınızı saklaya bileceğinizi vaade eden Sandisk, kolay kullanımı, kolay taşınabilirliği ve usb girişiyle birlikte açılabilmekte.
Cihazın kasasını çelik görünümlü parlak ve metalik rengiyle ayrı bir görüntü çıkartıyor. Gözünüzü bu üründen alamayacaksınız!

Sandisk ürünü uzun süre veri saklamasını test etmek amacıyla, canlandırmasını yaparak sıcaklık testlerinden geçirdi ve üst düzey kanıtlamalar meydana geldi.
Testten sonra bir ortalama süre belirlendi bu süre ise tahmini 100 yıla kadar fotoğraflarınız güvende olacaktı. Gelecek nesillere dijital fotoğraflarınızı, aile fotoğraflarınızı, düğün fotoğraflarınızı, bebeklik fotoğraflarınızı ve diğer tüm çeşitli fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz ve yeni nesillere aktarabileceğinizi söyledi.
Diğer diskler uzun süreli dayanmadan ziyade kolayca bozulup, çizilip kırılabiliyor. Sandisk olayında böyle bir şey meydana gelmiyor. Sağlam kasası ile ve saklama özelliği ile sizlere garanti sunuyor.sandisk-memory-vault

8GB ve 16GB kapasiteli üretilen Diskler, ömür boyu Sandisk garantisinde olup binlerce fotoğraf ve yüksek kalitede olan videolarınızı saklayabilme özelliğindedir.
Aile fotoğraflarınızı ve diğer tüm fotoğraflarınızı saklamak istiyor ve anı olarak kalsın istiyorsanız tercih etmenizde yarar vardır.

 

Bir önceki yazımız olan Zayıflamak için kullanılan hapların yan etkileri nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.