İlkbahar/ Yaz Abiye Ayakkabı Modelleri

A+
A-
İlkbahar/ Yaz Abiye Ayakkabı Modelleri

İlkbahar yaz aylarında davetlerde tercih edebileceğiniz pek çok abiye ayakkabı modeli daha çok açık renklerde ve sade modeller şeklinde karşımıza çıkıyor. Yada simli ve taşlı stillerde de pek çok modele rastlamak mümkün. Öyle ki  bu özel günlerde en küçük detayına kadar her şeyin ayarlandığı kıyafet, aksesuar ve ayakkabılarla bir bütün olduklarında çok şey ifade ederler.

2014 abiye ayakkabı modelleri (9)

O  günde tercih ettiğiniz abiye kıyafetle uyumlu abiye ayakkabı modeliyle her şeyleriyle mükemmel görünmek istediklerinden dolayı pek çok bayan kıyafet kadar ayakkabılara da önem verirler. Bu nedenle genellikle simli ve taşlı abiye ayakkabı modelleri daha çok tercih edilir.

2014 abiye ayakkabı modelleri (7)

Bu nedenle hem gösterişli hem de rahat olması gerekir. Son yılların abiye ayakkabı modellerini incelediğimizde simli ve taşlı ayakkabı modelleri, stilettolar ve platform modelleri görüyoruz. Günümüzün modası haline gelen platform ayakkabılar taş detaylarla süslenerek taşlı yazlık abiye ayakkabı modeli oluşturuluyor.

2014 abiye ayakkabı modelleri (1)

Hem rahat hem de ışıl ışıl modeller isteyen gelinlerin ilk tercihi bu tarz modellerden yana oluyor. Bu modeller platform olabileceği gibi stiletto şeklinde de olabiliyor. Ayrıca önü açık simli ve taşlı ayakkabı modelleri de sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

2014 abiye ayakkabı modelleri (12) 2014 abiye ayakkabı modelleri (11) 2014 abiye ayakkabı modelleri (10) 2014 abiye ayakkabı modelleri (8) 2014 abiye ayakkabı modelleri (6) 2014 abiye ayakkabı modelleri (5) 2014 abiye ayakkabı modelleri (13)2014 abiye ayakkabı modelleri (4) 2014 abiye ayakkabı modelleri (3) 2014 abiye ayakkabı modelleri (2)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.