Günlük Çanta Modelleri 2014

Günlük Çanta Modelleri 2014
31 Mart 2014 tarihinde eklendi, 4.377 kez okundu.

Bayan çanta modellerinde bu sezon büyük çantalar ve mini çanta modelleri farklı stillerde ve modellerde karşımıza çıkmakta.  Yeni sezon çanta modelleri arasından yapmış olduğumuz seçimlerde belirli renk, model seçimine göre oldu. Bu tasarımlar yoğun olarak günlük giyimde sıkça seçilen tasarımlardan.

günlük çanta modelleri (1)

Bu nedenle günlük giyimde ideal olabilecek her tasarımı bu şekilde seçmiş olduk. Seçimimiz de çanta markalarını inceledikten sonrasında markayı kriter olarak görmeyip, modellere yoğunlaşmanızı öneriyoruz. Bayan kol çantaları için doğru kararı vermekte son derece önemlidir.

günlük çanta modelleri (15)

2014 sezonunda daha çok uzun kulp modelli çantalar tüm markalarda görülecektir. Küçük postacı stil çanta modellerini 2014 yılında dışarı çıkarken rahat etmek için kesinlikle tercihiniz olacaktır. Neon çanta modelleri yaza damgasını vuracak renkler arasında yavruağzı gelmektedir.

günlük çanta modelleri (17)

Büyük kol çantası modellerini trend modeller arasında seçerek daima tarz görünecek ve sezonu şık olarak geçireceksiniz. 2014 çanta tasarımlarını seçerken kıyafetinize uygun olmasına özen gösterilmelidir. Giyimde en önemli detay daima güzel bir kombindir. Görsellerimizden şık çanta modellerini kesinlikle incelemenizi öneriyoruz.

günlük çanta modelleri (2) günlük çanta modelleri (3) günlük çanta modelleri (16) günlük çanta modelleri (14) günlük çanta modelleri (13) günlük çanta modelleri (12) günlük çanta modelleri (11) günlük çanta modelleri (10) günlük çanta modelleri (9) günlük çanta modelleri (8) günlük çanta modelleri (7) günlük çanta modelleri (6) günlük çanta modelleri (5) günlük çanta modelleri (4)

 

 

 

 

 

 

Kırmızı Elbise Modelleri 2014
2014 İlkbahar/Yaz Sarı Saç Tonları

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git