Bottega Veneta Parfüm Kadın

Bottega Veneta Parfüm Kadın

Bottega Veneta son yıllar içerisinde piyasada yerini alan bir ürün. Bu kadar kısa sürede adını oldukça geniş kitlelere duyurması adeta notaları ile her kesme rahat bir şekilde hitap etmesinden kaynaklamaktadır. Bottega Veneta parfüm kadın alternatifleri arasında birçok modeli dikkatleri çeker. Daha çok deri kokusu notaları ağırlıklı bir üründür denilebilir.

Yurt dışında oldukça rağbet görmesi ile dikkatleri çekmektedir. Fakat daha çok çiçeksi ya da meyveli kokuları tercih eden kadınlara pek uygun değildir.

Bottega Veneta Notası

Bottega Veneta kadın parfüm notasal olarak bakıldığı zaman her kadının rahat bir şekilde kaldıracağı ürün değildir. İçerisinde daha çok ağırlıklı olarak deri notası hakimdir.  Bunun yanı sıra paçuli, meşe yosunu, pembe biber, bergamut ve yasemin notaları kendini belli etmektedir.

Parfüm diğerleri ile kıyaslanacak olduğu zaman aslında ne kadar çok piyasada yer alan niche parfüm olsa bile hepsinin önünde gelmektedir. Ciddi risk alınarak üretilmiş ve oldukça özel yapım bir kokudur.

Nota kısmı incelenecek olduğu zaman her ne kadar feminen durumlardan uzak gibi dursa bile deri kullanımının hakimiyeti kremsi, baş ağrısı yağan, geniz yakan bir deri de değildir. Deri, paçuli, meşe yosunu tek başlarına oldukları an dahi bir kokuyu maskülen yapabilmek adına başlı başına yeterli olacaktır.

İçerisinde yer alan paçuli ve meşe yosunu kesinlik ile kişinin kendisini iyi hissetmesine yardımcı olacaktır. Fakat doz ayarlaması o kadar iyi bir şekilde yapılmış ki bir parfüm her şekli ile kendini adeta maskülen yapıdan kurtarmak adına başarılı oluyor. Yasemin ve bergamutun da hissedilmesi ile hem fresh, kremsi ve kesinlik ile bir yandan da oldukça farklı bir aura yaratan özel bir koku olmayı başarıyor. Güçlü bir yapısı olması ile kadınların takdirini kazanan bir koku.

Bu kadar kadınsı bir koku olması hem kış aylarında hem de özel bir gece içerisinde kesinlik ile tercih edilmelidir. Yaz aylarında pek uygun olmasa bile kış aylarında ağır koku tercih edenlerin tek tercihleri dahi olabilir.

Galeri

 

Kişisel Bakım ile ilgiliyseniz; dudakları dolgun gösteren rujlar başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 En İyi Bayan Kot Şort Modelleri başlıklı makalemizde En moda kot şort modelleri bayan, Kot şort modelleri 2017-2018 ve Şık kot şort modelleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.