Bedeninize Göre En Uygun Sütyen Nasıl Seçilir?

Bedeninize Göre En Uygun Sütyen Nasıl Seçilir?

Vücut Yapınıza Uygun Sütyen Seçimi

 

Vücut yapınıza uygun olmayan sütyen her açıdan bir bayana zarar getirir. Kimi zaman sadece kalite,renk,seksilik gibi durumlara odaklanarak aldığımız sütyenler bize birçok sıkıntılara davetiye çıkarır. Peki bedeninize en uygun sütyen nasıl seçilir? Sorusuna ise hem görsel hazırlanmış hem de açıklamalarla zenginleştirilmiş şekilde yazımızda bulabileceksiniz. Vücut yapınıza uygun sütyen seçimi size rahatsızlık vermez,göğüslerinizi çirkin göstermez,duruş bozukluğu oluşturmayı engeller, göğüslerde sarkmayı önler.

 

Stil Kadın Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

Doğru Sütyen Neden Önemlidir?

 

Hem estetik açısından, hemde sağlık açısından doğru sütyen giymek önemlidir. Birçok bayanın kıyafetinin üzerine oturmaması, güzel görünmemesi, kombinlerini iyi taşıyamaması yanlış sütyen seçiminden kaynaklanmaktadır. Çoğu bayan iç çamaşır seçimi görünürlüğü yok diyerek geçiştirir bu çok yanlış bir davranıştır. Yanlış iç giyim tarzı, dış görünümüde doğrudan etkiler işte bu açıdanda doğru sütyen seçimi önemlidir.

 

Sütyen seçiminde yapılan yanlışlar

 

İdeal Sütyen seçimi

 

Sütyen Alırken Dikkat Edeceğiniz Altın Kurallar

 

-Göğüs Yapınız önemseyin. Her bayanın göğüs yapısı aynı değildir.

Yanlış numara sütyen kullanmayın. Aşağıda nasıl seçileceği fotoğraf olarak mevcut inceleyebilirsiniz.

-Kaliteli markaları tercih etmeye çalışın. Çok ucuza alacağınız sütyen sizin istediğiniz özellikte olmayacaktır. Malzeme kalitesi ve uygun yapımdan yoksun olacaktır.

-Ne büyük sütyen seçin ne de küçük tam beden ölçünüzü bulun.

 

sütyen seçimi

 

-Denemeden almayın çünkü her markanın beden ölçüleri farklı olabiliyor. Bu da sizi ister istemez yanlışa sevk edebiliyor.

-Belirli zaman aralıklarında sütyeninizi yenileyin. Çünkü zamanla deforme olduğu için özelliğini kaybediyor. Olduğundan geniş kalıbı alabiliyor ya da makine çekerek küçülebiliyor. Bu noktaya dikkat edin. Belirli süre diye bir şey yok. Bu durumu her bayan hissedebilir.

 

Doğru sütyen seçimi

 

-Vücut ölçülerinizi bilmenizi size çok yarar sağlayacaktır.

-Doğru özellikteki tarzı göğüsleriniz için seçin. Burada sizin vücut yapınız önemli.

-Doğru şekilde kullanımız da önem taşımaktadır. Onun için aşağıdaki adımları tek tek takip etmeniz ve doğru yapmanız gerekir.

 

Mükemmel Görünmeyi Önleyecek 10 Giyim Hatası

 

Bedeninize En İyi Oturan Sütyen Seçiminin Adım Adım Anlatımı

 

Bedeninize en uygun sütyen seçimi

 

Doğru Sütyen İçin Ölçüler

 

Bedeninize en iyi oturan sütyeni bulma yolları

sütyen için ölçüler

 

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Önemli bilgilerle katkı sağlamak istedik. Çok sık dile getirilen bir konuyu açıklığa kavuşturmak için görsellerle zenginleştirerek anlattık. Önemli fikirlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz. Sitemizi www.stylekadin.com adresimizi takip etmeye devam edin iyi günler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2020 Yaz Düğün Kıyafet Önerileri başlıklı makalemizde 2017 yaz düğün elbiseleri, bayan düğün kıyafet seçimi ve düğün için kıyafet önerileri 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.