Hijyenik Pedler ve Günlük Pedler ile Kadınların Rutinlerinde Kolaylık

A+
A-
Hijyenik Pedler ve Günlük Pedler ile Kadınların Rutinlerinde Kolaylık

Her geçen gün çok daha hızlı ilerleyen teknolojik gelişmeler, farklı alanlarda olduğu gibi günlük hayat kalitesini artıran rutin alışkanlıklarda da kendini gösteriyor. Yeniliklerden nasibini alarak tüketicilere çok daha konforlu ve sağlıklı bir kullanım deneyimi yaşatan ürün kategorilerinden biri de kişisel bakım ürünleri oluyor. Ağız ve diş sağlığından cilt bakımına, saç ve saç derisi sağlığından kozmetik ürünlere, bebek bezlerine kadar çok geniş bir ürün gamına sahip olan kişisel bakım kategorisinde, kadınlar için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biri de hijyenik ped oluyor. 1970’li yıllardan itibaren kadınların en özel günlerinde yanında olan, Türkiye’nin ilk hazır hijyenik ped ürünlerini üreten Orkid ise bu alanda en çok tercih edilen marka oluyor.

Hijyenik Ped Teknolojisi ile Kadın İhtiyaçlarına Nokta Atışı

Geliştirdiği ürünlerle kadınların en hassas günlerinde yanında olan, üstün koruma ve yumuşaklık sağlayan teknolojileriyle onların özgüvenlerini destekleyen Orkid, sunduğu her yenilikle tüketicilerinin en özel ihtiyaçlarına nokta atışı yapıyor. Regl döneminin farklı yoğunlukta yaşandığı zamanlar için farkı boylarda ve adetlerde sunulan Orkid hijyenik ped paketleri; kuru petek dokusu, koruyucu kanatlar ve sıvıyı jelleştiren tanecikler gibi kadınların hislerini iyileştiren öncü teknolojilerle tercih edilme sebebi oluyor.

2016 yılı itibariyle mikro yastıklı yan bariyer teknolojisi ise dünyada ilk kez Türk tüketicilerle buluşan bir teknoloji oluyor. Orkid Ultra hijyenik ped ürünleri sızıntılara karşı %100 koruma sağlıyor, özel jellerle sıvıyı emerek hapsediyor. 3 mm’lik ultra ince yapısı kadınların en stresli dönemlerinde onları konforlu ve ayrıcalıklı hissettiriyor. Orkid Platinum hijyenik ped ürünleri ise yumuşaklık ve geliştirilmiş koruma özelliklerini bir arada sunuyor. Yan bariyer işlemi gören pamuksu yumuşak mikro yastıklar ile güçlü emici merkez tam koruma ve yumuşaklık sağlıyor. Bunun yanında koku hapsetme teknolojisi tüm kokuları hapsediyor, sizi tıpkı diğer günleriniz gibi hijyenik hissettiriyor.

Gün İçinde Sürekli Yenilenmenin Yolu Orkid Günlük Ped

Kadınların yaşamlarında önemli bir kullanım alışkanlığı haline gelmiş olan günlük ped ürünleri, Orkid’in ihtiyaçlara nokta atışı yapan yenilikçi teknolojileriyle çok daha fazla tercih ediliyor. Günlük koruma sağlayan, kadınları her gün temiz, ferah ve sağlıklı hissettiren Orkid günlük ped ürünleri, yanınızda taşımak için ideal boyuta sahip. Böylece dışarıda olsanız bile çamaşırınızı değiştirmeniz gerek kalmadan günlük ped değişimi yapabilir, çamaşır değiştirmiş gibi temiz ve ferah hissedebilirsiniz.

Vajinal akıntı ve düzensiz adet durumlarına karşı da önlem amaçlı kullanılan Orkid günlük ped, orta bölgesindeki emici alanla güvenilir bir koruma sağlıyor. Günlük pedlerin nefes alan yapısı hem kuru hem de ferah hissettiriyor. Esnek ve rahat tasarım çamaşırınızda pek olduğu hissini yaşatmıyor. Küçük boylarıyla çantanıza rahatlıkla atabileceğiniz Orkid günlük ped ürünleri, gün içinde tazelenmek için size yardımcı oluyor.

Bir önceki yazımız olan Bebek Battaniyesi Doğal ve Sağlıklı Olmalı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.