Arnica ile Bitmeyen Hijyen

Arnica ile Bitmeyen Hijyen

Evde ya da ofiste kusursuz hijyen ve temizlik sağlayan elektrikli süpürge modelleri Arnica’da! Fonksiyonel, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri ile hem Türkiye’de hem yurt dışında hizmet sunan Arnica, küçük elektrikli ev aletleri sektöründe lider markalar arasında yer alıyor. Arnica pratik süpürge çeşitleri ile zeminleri, koltukları ve en zor köşeleri rahatlıkla süpürebilir, yaşam alanınızda gönül rahatlığı ile vakit geçirebilirsiniz.

Fonksiyonel Elektrikli Süpürgeler ile Maksimum Konfor

Ev ya da iş ortamında gereksinimlerinize en uygun şekilde karşılık veren Arnica elektrikli süpürge modelleri, ergonomik tasarımları ile herkese hitap ediyor. Toz torbalı, toz torbasız, su filtreli, halı yıkama fonksiyonlu, ıslak kuru modlu veya dikey elektrik süpürgesi çeşitleri tercih alanınızı genişletiyor. Terra toz torbalı süpürgelerde S.M.S. sentetik toz torbası kullanılıyor ve S.M.S. torbalar çekilen tozların havaya bulaşmadan sadece torbada hapsolmasına olanak tanıyor. Terra süpürgeler LED göstergeli panelleri sayesinde torba doluluk oranına ilişkin kullanıcıyı bilgilendirerek pratiklik sağlıyor. Ayrıca Hepa 13 filtre yıkanabilir özelliği ise astım hastalarına kolaylık sunuyor.

Ortalama 3 litrelik toz haznesi ile her ortamda pratiklik vadeden Arnica toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, yüksek emiş gücü ve ultra sessiz çalışma özelliği ile beğeni topluyor. Emniyet kilitli hazne tozların etrafa saçılmasını engellerken, gözle görülmeyen bakterilerden, mikroplardan ya da kimyasal partiküllerden kurtulmanıza imkan tanıyor.

Kullanıcı Dostu Dik Süpürge Modelleri

blank

Dikey elektrik süpürgeleri kullanıcının boyuna göre ayarlanabilmeleri, taşınabilir olmaları ve kullanıcı dostu detayları ile pratik kullanım sunuyor. Arnica Tria dik süpürgeler dökülen küçük kırıntıları, tozları ya da kirleri zahmetsizce süpürmenize olanak sağlıyor. Yer kaplamayan ve el süpürgesi kadar kolay bir şekilde kullanılabilen model, 3 noktadan emiş sistemi ile tüm köşelere ulaşıyor. Tria Pro modeller hepa ve mikro filtresi sayesinde yabancı maddeleri ayrıştırma özelliği ile öne çıkıyor. Ürünün temizleme haznesi kolaylıkla temizlenebiliyor.

Arnica Merlin, Arnica Merlin Pro, Arnica Süpürgeç modelleri yüksek teknolojileri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Merlin Pro süpürgeler 1000 Watt güç kullanarak 2000 Watt değerinde enerji üretiyor. 6 metre kablosu ile her köşeye uzanan Merlin Pro dik süpürgeler perde fırçası ve koltuk temizleme aparatı ile hijyenik temizlik sağlıyor.

Arnica ile Ultra Sessizlik ve Bitmeyen Hijyen

blank

Arnica ultra sessiz çalışan elektrikli süpürge modelleri, hem dilediğiniz saatte süpürge yapmanıza olanak tanıyor hem de yaşam alanınızdaki sessizliği koruyor. Tesla Premium elektrikli süpürge, daha büyük haznesi ile daha fazla toz toplamanıza yardımcı oluyor. Daha az enerji tüketen ve sadece 69.8 dB ses seviyesi ile ultra sessizlik sunan elektrikli süpürge, kolay kullanımı ile de öne çıkıyor. Ürünün haznenin çıkartılıp takılması, fişin toplanması dahil tüm özellikleri tek elle yönetilebiliyor. 8 metrelik kablo ile 11 metrelik alana erişilebiliyor. 5 farklı hız kademesi ve yüksek emiş gücü ile her yeri tertemiz yapan Tesla Premium elektrikli süpürge, A enerji sınıfında yer alıyor ve enerji tasarruflu çalışıyor.

Arnica halı yıkama makinesi ile halı, kilim, koltuk ve benzeri eşyaların dokusuna zarar vermeden etkili temizlik yapabilirsiniz. Halı yıkama makineleri, kumaş yüzeylerde zamanla oluşan lekeler, sararmalar ve kirlerden hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca Arnica, hoş kokular ile zenginleştirilmiş karışım sayesinde evinizin havasını da değiştiriyor. Arnica Hydra Rain De Luxe su filtreli makine, fonksiyonları ve kolay kullanımı ile halı temizliğinde tüm beklentilerinizi karşılıyor. 6 metre kablosu, pedallı süpürme ucu ile rahat kullanılan makine, koltuk aparatı sayesinde maksimum ferahlık sağlıyor. Arnica Vira, Hydra Rain ve Hydra Rain Plus su filtreli modeller tozu kiri emerek hapsediyor ve zeminden perdelere kadar kusursuz temizlik sunuyor.

Siz de yenilikçi teknolojisi, sessiz çalışma işlevi ve kolay kullanımı ile öne çıkan Arnica elektrikli süpürge modelleri ile temizliği kolay hale getirmek isterseniz; Arnica pratik süpürge çeşitlerine her bütçeye hitap eden fiyat alternatifleri ile https://www.arnica.com.tr/elektrik-supurgesi sayfasından kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020 Trend Kitaplık Modelleri başlıklı makalemizde kitaplık dekorasyonu, kitaplık dekorasyonu 2019 ve Kitaplık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.