Sıcak Havalarda Kullanabileceğiniz Sıra Dışı Günlük Kombinler

A+
A-
Sıcak Havalarda Kullanabileceğiniz Sıra Dışı Günlük Kombinler

Etkileyici ve Günlük Kombinlerimiz!

Hayatımızı etkileyen faktörlerden birisi de sıcaklıktır.Sıcaklığa göre kendimizi şekillendiririz.Hava sıcaklığı hemen artsa ona göre daha ince ve uygun kıyafetler tercih ederiz.Sıcak havalarda giyeceğiniz kombinler size ışık olacak.Havaların sıcak olmasıyla beraber kombin sıkıntımız olur.Isınan havayla daha sade ve basit giyinirken sıradan ve tekdüze olma riskimiz çok fazladır.

Bu olumsuz durumu tam tersine yaparak avantaja çevirmeliyiz.Klasik kombinler sizleri ön plana çıkarmaz sadece o topluluğun içinde yerinizi almanızı sağlar.Bundan dolayı günlük giyimde sıra dışı olmak sizleri bir adım öne çıkaracaktır.Bu 30-40 derecelerdeki sıcak havalarda sıra dışı günlük stilinize stil katacaksınız.Bu kombinler sizleri stil bayan yapacaktır.

https://www.stylekadin.com/kombinler/2019-yaz-kombinleri.html

2019’nın Sıcak Günlerinin Değişik ama Şık Kombinleri

1)Kot Kombinleri : 2019 yılında denimler ön plana çıktı.Kot bütünleştirmeleri de sizleri bu yılın modasına uyduracaktır.Bu modaya bohem diyoruz.İspanyol paça kot pantolonla son yılların modası omzu açık üstü kombinleyerek tekdüzeliği atabilirsiniz.

1. başlık
2)Sportif Zıt Kombinler : Her zaman uyum,güzel giyinmenin anahtarı değildir.Bazen de mantıklı zıtlıklar mükemmelliği getirir.Zıt giyeceğiniz iki giyim parçası ile cool bir etki yaratırsınız.Bu zıtlıklar herkesin dengesini bozacak ve göz alıcılığa ulaşacaksınız.Spora giderken giydiğiniz şık spor üst ile bohem bir pantolonu birlikte tercih edip sportif karşıtlığı oluşturun.

2. başlık
3)Kadınsı ve Vurgulayıcı Stil :Sıra dışıdan kastımız olan stil örneklerinden bir tanesi ise kadınsı ve vurgulayıcı stilinizle büyüleyici olacaksınız.Bu stille göze fazlasıyla görükeceksiniz. Siyah ceketinizi kemerle tamamlayarak elbise gibi kullanarak sıcak yaz günlerinin önemli toplantılarında kullanabileceksiniz.

3. başlık
4)Vahşi Moda :Yaz festivalleri çok meşhurdur.Yazın konser ve festivalde kullanabileceğiniz bir moda şeklidir.Bu tarz ile bunu başaracaksınız. Oversized kot ceket ile siyah kot şort ve uyumlu botlarla herkesi vahşi stilinizle kendinize çekebilirsiniz.

4. başlık
5)Çiçekli Kombinler : Sıcak havaların en güzel işaretidir çiçekler.Yaz günlerinde cıvıl cıvıl çiçeklerle bezenmiş pantolonlar tek tercihimiz olur.Çiçekli pantolonla kot ceket ve cesur bir bluzu kombinleyip dışarı kendiniz atın.Sokakta herkes size bakacak bu kombinle.

5. başlık
6)Günlük Spor Kombin :Biraz rahatlık biraz şıklık diyenlerin kombin şeklidir.Bu mevsimin en önemli özelliği ise birazcık spor giyinmektir.Yırtık işleme detaylı kot pantolonla,ipli bir bluz ve pançoyu bütünleştirip spor bohem havası estirin.

6. başlık
7)Genç Bayanların Stili :Yaşı daha genç olan bayanların kullanacağı stildir.Yaşınız 30 ve altındaysa bu şekiller sizin için.Hareketli ve enerjik genç stili olarak isimlendiriyoruz böyle kişileri. Jile kesimli bir elbise ve kısa üstlerle genç stilinizi oluşturabilirsiniz.Örnek olarakta fotoğrafı inceleyin.

7. başlık
8)Hareketli ve Şık :Hareketli olanların tercih edeceği bir kombin şeklidir.Spor taytlarla yapılacak mükemmel estetik bir uyum.Güzel vücudunuzu ön plana çıkarmak istiyorsanız bu kombin tam size göre. Tayt, spor bir bluz ve uzun yelekle bütünleştirmesini yapın.Ayakkabı olarakta beyaz sneakers tercih edin işe böylece mükemmel göründünüz.

8. başlık

Bu yaza damga vuracak 8 kombin önerisi ile sizleri baştan yarattık size en çok uyan kombini tercih ederek yorumların alın.

Bir önceki yazımız olan Her Tarz İçin Çanta-Bot Kombinleri 2020 başlıklı makalemizde çanta ayakkabı ve çanta kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.