Omzu Açık Bluz

A+
A-
Omzu Açık Bluz

Omzu açık bluz spor ya da klasik fark etmeden her şeye yakışabiliyor. Önemli olan kumaşı ve altında ne ile kombin olduğudur. Omzu açık bluzu giymek isteyen kişi ilk alacak ise ya siyah ya da beyaz almalıdır. Bu iki kurtarıcı renk birçok kombin için kurtarıcı olacak ve rahat bir giyim sağlayacaktır.

Omzu Açık Bluzun Renge Göre Kombinleri

Beyaz bir omzu açık bluz ile siyah bir jean kombini yapılabilir. Omzu açık bluz bebe mavisi tonunda seçilebilir, bu rengin altına yırtık ve açık renk bir jean çok yakışacaktır. Beyaz spor ayakkabı ile bu kombin tamamlanabilir. Kahverengi tonlarda tercih edilen bluzda ise hardal rengi bir pantolon tercih edilebilir. Hardal rengi pantolonun altına siyah bir postal ile spor bir görünüm yakalanması kolay olacaktır.

Omzu açık bluzlar etek ile giyilmek istenirse daha şık bir giyim sağlayacaktır. Koyu renk kot pantolonun üzerine çiçekli bir omzu açık bluz yakışabilir. Bu ikilinin altına giyilebilecek olan önü açık bir topuklu ayakkabı harika tamamlayıcı olacaktır.

Bluzun altına beyaz bir etek giyilebilir. Beyaz jean tercih edilirse üst kısma her renk yakışacaktır. Ancak sarı renk ile farklı bir hava katılabilir. Sarı renkte bir spor ayakkabı da bu kombinde hoş bir görünüş sağlayacaktır.

Aksine siyah jean tercih edilirse, bluz koyu renk olmalıdır. Koyu renk jean altına siyah bir postal şık ama salaş bir görünüm yaratacaktır. Bot altından gözükebilecek olan bir file çorap ile harika bir kombin yaratılabilir.

Şort ile de çok yakışacak bu bluz giyilen ayakkabıya göre şekillenir. Altına bez bir ayakkabı giyilirse spor bir görünüm elde edilecektir. Eğer bu kombinin altına kalın topuklu bilekten bağlı bir ayakkabı giyilirse hem rahat hem de şık bir görüntü elde edilecektir.

Omzu Açık Bluzun Altına Ayakkabı Seçimi

Bu bluz için favori kombin topuklu ayakkabıdır. Topuklu ayakkabı ve omzu açık bluz ikilisi yıllardır vazgeçilmez olmuştur. Üzerine yapılacak olan sıkı bir topuz ile muhteşem görüntü yakalanabilir.

Galeri

Kombin önerilerine ihtiyacınız varsa, siyah jean kombin önerileri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.