İlkbahar/Yaz Beyaz Gömlek Kombinleri

A+
A-
İlkbahar/Yaz Beyaz Gömlek Kombinleri

Belki de kombinlemesi en kolay parça beyaz gömleklerdir ancak genel görüşün aksine bu gömlekler sadece ofis ortamın veya resmi görüşmelerde giyilmez. Kombinlemenizi yaparken sınırlara takılmayın. Bu gömlekler aynı zamanda şort ve şalvar tarzı pantolonlarla da çok güzel uyum sağlıyor.

beyaz gömlek kombinleri (1)

Benim favori kombin beyaz gömlek altına yırtık bir jean pantolon ve sivri burun ayakkabılardan oluşuyor. Aynı zamanda ayakkabı ve çantanızla uyumlu aksesuar kullanabilirsiniz. Daha fazla stil önerileri için görsellere bakabilirsiniz. Yaza en çok yakışan renklerin başında gelir beyaz!

beyaz gömlek kombinleri (2)

Pantolonlar, gömlekler hatta bikiniler de bile sıkça bu rengin tercih edildiğini görürüz. Kışın koyu renklere bürünen çoğu kişi, üç ay boyunca en saf rengin tadını çıkarmaya çalışır. İşte benim gibi bu renge aşık olanlar için seçtiğim beyaz gömlek kombinleri.

beyaz gömlek kombinleri (5)

Bu sezon beyaz gömlekleri özellikle de ilkbahar yaz aylarında pantolon modelleri, şortlar, mini ya da maxi eteklerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. En iddialı beyaz gömlek kombinlerine görsellerimizde sizler için veriyoruz. Mutlaka incelemenizi ve fikir edinmenizi öneriyorum.

beyaz gömlek kombinleri (17) beyaz gömlek kombinleri (16) beyaz gömlek kombinleri (15) beyaz gömlek kombinleri (14) beyaz gömlek kombinleri (13) beyaz gömlek kombinleri (12) beyaz gömlek kombinleri (11) beyaz gömlek kombinleri (10) beyaz gömlek kombinleri (9) beyaz gömlek kombinleri (8) beyaz gömlek kombinleri (7) beyaz gömlek kombinleri (6) beyaz gömlek kombinleri (4) beyaz gömlek kombinleri (3)

 

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Şifon Bluz Modelleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde bluz modelleri, şifon bluz kombinleri ve şifon bluz modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.