İlkbahar/Yaz Beyaz Gömlek Kombinleri

İlkbahar/Yaz Beyaz Gömlek Kombinleri
24 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 7.362 kez okundu.

Belki de kombinlemesi en kolay parça beyaz gömleklerdir ancak genel görüşün aksine bu gömlekler sadece ofis ortamın veya resmi görüşmelerde giyilmez. Kombinlemenizi yaparken sınırlara takılmayın. Bu gömlekler aynı zamanda şort ve şalvar tarzı pantolonlarla da çok güzel uyum sağlıyor.

beyaz gömlek kombinleri (1)

Benim favori kombin beyaz gömlek altına yırtık bir jean pantolon ve sivri burun ayakkabılardan oluşuyor. Aynı zamanda ayakkabı ve çantanızla uyumlu aksesuar kullanabilirsiniz. Daha fazla stil önerileri için görsellere bakabilirsiniz. Yaza en çok yakışan renklerin başında gelir beyaz!

beyaz gömlek kombinleri (2)

Pantolonlar, gömlekler hatta bikiniler de bile sıkça bu rengin tercih edildiğini görürüz. Kışın koyu renklere bürünen çoğu kişi, üç ay boyunca en saf rengin tadını çıkarmaya çalışır. İşte benim gibi bu renge aşık olanlar için seçtiğim beyaz gömlek kombinleri.

beyaz gömlek kombinleri (5)

Bu sezon beyaz gömlekleri özellikle de ilkbahar yaz aylarında pantolon modelleri, şortlar, mini ya da maxi eteklerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. En iddialı beyaz gömlek kombinlerine görsellerimizde sizler için veriyoruz. Mutlaka incelemenizi ve fikir edinmenizi öneriyorum.

beyaz gömlek kombinleri (17) beyaz gömlek kombinleri (16) beyaz gömlek kombinleri (15) beyaz gömlek kombinleri (14) beyaz gömlek kombinleri (13) beyaz gömlek kombinleri (12) beyaz gömlek kombinleri (11) beyaz gömlek kombinleri (10) beyaz gömlek kombinleri (9) beyaz gömlek kombinleri (8) beyaz gömlek kombinleri (7) beyaz gömlek kombinleri (6) beyaz gömlek kombinleri (4) beyaz gömlek kombinleri (3)

 

 

2014 Şifon Bluz Modelleri ve Kombinleri
2014 Bayan Bileklik Modelleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git