2020’ye Özel Bayan Panço Modelleri

2020’ye Özel Bayan Panço Modelleri

Panço yüzyıllardır moda olan bir giysidir. Panço modelleri çok eski yıllarda soğuk bölgelerde tercih edilmiştir. Tarihi çok eski olan bu giysi son yıllarda da halen modadır. Pançoların yün içerikli olması ısıtma açısından fayda sağlar. Günümüzde aksesuar olarak da kullanılır.

Tesettür Giyim ve Panço

Pançolar tesettürlü kadınlar tarafından da severek kullanılır. 2020’ye özel bayan panço modelleri hem tesettürlü hem tesettürsüz kadınlara hitap edecek şekildedir. Tesettürlü kadınlar için uzun tasarlanmış panço modelleri yaygındır. Hem sıcak tutan hem şık hem de bol duran pançolar tesettürlü kadınlar için oldukça ideal dış giysileridir.

Panço Modası

Kuzey ülkelerinde halen oldukça yaygın olan yün pançoları ülkemizde de bulmak kolaydır. El örgüsü pançolar genellikle bebekler için yapılsa da kadınlar için de el örmesi pançolar yapılabilir. Boyu fazla uzun olmayan pançolar ince kazakların ya da gömleklerin üstüne hırka gibi giyilerek de kullanılabilir.

2020 yılında pelüş kürkler son derece rağbet görmüştür. Kürk modasının geri gelmesiyle kürk montlar ve aksesuarlar modayı takip eden kadınların ilgisini çekmiştir. 2020’ye özel panço modelleri arasında kürklü pançolar da vardır. Kenarları kürkle çevrelenmiş pançolar hem sıcak tutar hem de oldukça havalı bir görünüm ortaya koyar.

Pançolar hem günlük hem de şık kullanıma uygundur. Şık bir davette omuzlarınızın üzerine alacağınız şık bir panço kombininizi tamamlayama yeterli olacaktır.  Özellikle kürklü pançolar soğuk kışa akşamlarında dışarı çıktığınızda şık bir dış giyim tercihi olacaktır. 2020’ye özel panço modelleri bebek bekleyen kadınlar için de kurtarıcı bir parçadır. Geniş ve bol olması sebebiyle pançolar hamile kadınların rahat ederek kullanacağı bir giysi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kış Sezonu Dizüstü Çizme Kombin Önerileri başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombin önerileri, dizüstü çizme ve dizüstü çizme kombin fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.