Elbise Takımları

A+
A-
Elbise Takımları

Birçok kombin yapılsa bile daima bir klasik olarak kalacak elbise takımları bulunuyor. Klasikliğin yanı sıra hem şıklık hem de zarifliği bu takımlarla elde etmek mümkün. Bu takımlar toplantı, gündelik hayat ya da akşam şıklıkları için tercih edilebiliyor. Kumaşına ya da rengine göre farklılık gösterebilecek elbise takımları bu yıl da modasını devam ettiriyor.

blank

Gece Şıklığı İçin Elbise Takımları

Özellikle şık bir akşam yemeği için tercih edilebilecek bir tercih olabilir. Bir blazer ceket ile tamamlanabilecek kombin de koyu renkler tercih edilebilir. Gecenin içerisinde nar kırmızısı bir renk ile oldukça dikkat çekici olunacağı şüphesiz. Gece için tercih edilen takımlar polyester bir kumaşta olabilir. Bu sayede renk ortaya çıkacak ve kendisini daha çok belli edecektir.

blank

Gece şıklığı için genellikle ceketin uzun olması tercih edilir. Uzun ceket ile daha şık bir görünüm elde edilmesi kolay olacaktır. Ceket, etek ile aynı renkte olabilir ve düz bir duruş yaratılabilir. Bu sayede hem göz yorulmayacak hem de şıklık yakalanacaktır. Bu elbise ile birlikte stiletto tercih edilebilir. Zarif görünümü yitirmemek adına tercih edilen ayakkabılar ince topuklu olmalıdır. İnce topuklu ayakkabılar bu takımlar ile oldukça hoş duracaktır. Bu kombin büyük portföy çanta ile tamamlanabilir. Çanta takım ile tamamen başka renkte olur ise kendini daha çok belli edecektir.

Gündüz Elbise Takımları

Gündüz tercih edilecek elbise takımları açık renkte olmalıdır. Açık renk ile gün ışığına karşı bir uyum yakalanabilir. Mavi ya da sarı tonlarında tercih edilecek takımlar oldukça enerji verici olacaktır. Eğer hareketli bir görünüm elde edilmek isteniyorsa farklı renkler tercih edilebilir. Etek ve ceketin farklı renkte oluşu hoş bir görünüm yaratabilir.  Şifon bir kumaş tercih edilir ise gün ışığında uçuşacak ve oldukça rahat bir hava verecektir. Bu görünüm daha çok sahil kenarında gidilecek olan mekanlara uygun olabilir.

Gündüz elbise takımları bir spor ayakkabı ya da sandalet ile kombin yapılabilir. Bu görünüm oldukça spor duracak ve enerjik bir hava verecektir. Bu kombin küçük kutu çantalar ile tamamlanabilir.

Dantel Örgü Çanta Modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 50 Yaş Üstü Kadınlar İçin Giyim Önerileri başlıklı makalemizde Çizgili Kazak Ve Ayak Bileğine Kadar Pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.