Dr. Ender Saraç’tan Limon ve Sarımsak Kürü Önerisi

Dr. Ender Saraç’tan Limon ve Sarımsak Kürü Önerisi

Limon ve Sarımsak Kürü Mucizesi

Herkes etkisi mükemmel olan besinler arar. İşte mucize bitki ikilisi limon ve sarımsaktır. Çoğumuz aslında bu iki bitkinin faydaları çoğu kez işitmişizdir ama nasıl kullanacağımız konusunda çok fazla fikrimiz yoktur. İşte bugün size Dr. Ender Saraç’tan limon ve sarımsak kürü önerisi vereceğiz. Sizin aşağıda tüm ayrıntılarına yer verdik yazımızı sonuna kadar dikkatle okuyun. Bitkilerin eski çağlardan beri şifa kaynağı olarak kullanıldığını biliyoruz. Eski insanların ilaç kavramını bilmedikleri bunun yerine hastalıklarına çare olarak doğanın nimetlerinden yararlanıldığını tarihten okuyoruz.

Limon ve sarımsak kürü kolesterol, kilo sorunu, tansiyon, damar tıkanıklığı, karaciğer yağlanması ve adını sayamadığımız diğer hastalıklara karşı şifa kaynağıdır. Bu hastalığı olan kişiler bu karışımı denediklerinde önemli neticeler alarak iyileşmişlerdir. Eğer sürekli hastalıklı ve ilaçlara bağımlı bir şekilde yaşamanızı sürmek istemiyorsanız bu karışımlardan destek almanız şarttır. Limon ve sarımsak kürü bir nevi detoks özelliği göstererek vücudu temizleyerek toksinleri atıyor böylelikle de hastalıklı bölgeler şifa buluyor.

Türkiye’de bu karışım doktorlar tarafından son dönemde hastalara önerilmeye başlandı. Rusya ve Avrupa’da ise uzun yıllardır kullanılmakta ve hastalar bu şekilde doğal yöntemlerle çara bulmaktadır. Bitkisel tedavinin yoğun olduğu Rusya da ki doktorlar bu karışım için ifadesi mucize olmaktadır. Çoğu doktorda limon ve sarımsak kürü için ilaç ifadesi ile tanımlamaktadır. Şimdi detaylara bakalım.

 

limon ve sarımsak kürü

limon ve sarımsak kürünün faydaları

 

Limon ve Sarımsak Kürünü Yılda Ne Kadar Kullanmalıyım?

Bu kürü yılda 1 defa yapmanız yeterlidir ancak isteğe bağlı olarak 3 defa yapılabilir. Yıl içinde 3 defadan fazlada tavsiye etmiyoruz. Bu mucize şifa kaynağı için doktorunuza da danışmanız faydalı olacaktır. Etkisi kanıtlanan bu öneri için kullanmalı mıyım sorusunu da sorup daha doğru bir fikir alabilirsiniz.

 

Limon ve Sarımsak Kürünün Malzemeleri

-2 litre saf doğal limon suyu (içine hiç su eklenmemiş)

-40 diş Kastamonu sarımsağı (soyulmuş ve ezilmiş şekilde olacak)

-2 litrelik kavanoz (ağzının sıkı kapanması önemli)

 

limon ve sarımsak kürünün etkisi

limon ve sarımsak kürünü kimler kullanabilir

 

Limon ve Sarımsak Kürünün Yapılışı

1.Satın alacağınız limonlar 2 litrelik kavanoz ya da pet şişe tarzı kabı dolduracak ölçüde olmalıdır.

2.Sonraki aşama ise limonları güzel bir şekilde sıkıp şişelere yerleştirin.

3.40 diş Kastamonu sarımsağını güzelce soyup kesinlikle yıkmadan limon suyunun içine atarak kavanozumuzun ya da şişemizin ağzını sıkıca hava almayacak şekilde kapatıyoruz.

4.Oda sıcaklığında (25 derecede) 25 gün boyunca her gün birkaç sefer çalkayarak iyi bir şekilde muhafaza edin. 25 gün sonunda sarımsaklar limon suyunda iyice çözünmüş olacaktır ve karışım hazır hale gelmiş demektir. Güzellik Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

Kürün Kullanımı Nasıl Olacak?

25 gün sonra hazır hale gelen karışımı her gün kahvaltıdan önce yarım çay bardağı şeklinde için. Kullanımı her gün titizlikle aksamadan yapın. Eğer elinizde geliyorsa her gün aynı saatte içmeye özen gösterin. Hazırladığımız limon sarımsak kürünün içine doğal olamayan tuz, şeker, tatlandırıcı gibi maddeler eklemeyin. Karışımı sade bir şekilde içeceksiniz buna dikkat edin.

 

limon ve sarımsak kürü hastalara şifa

Ender Saraç’tan limon ve sarımsak kürü

 

Bu Kürü Kimler Kullanabilir?

Doktorlara göre bu kürü özellikle 30 yaş ve üstündeki kişilerin kullanılması öneriliyor. Eğer zararlı maddeler kullanıyorsanız sigara ve alkol gibi limon ve sarımsak kürü bu kullanıcıları daha da ilgilendirmektedir. Çünkü vücudu temizleme özelliğinden dolayı bu kişilerde daha fazla etki göstermektedir. Bu karışımın tansiyon düşürücü etkisi olduğu için düşük tansiyon sorunu olanlar kesinlikle kullanmamalıdır. Ayrıca kan inceltici ilaçları kullanıyorsanız hekiminize danışarak bu karışımı kullanabilirsiniz.

 

 

Limon ve Sarımsak Kürünün İspatlanmış Yararları

1.Damar tıkanıklığınız var ise kullanmanızı tavsiye ederiz çok önemli çara bulmuş hastalar mevcuttur. Damar iltihapları (vasküler) tedavisinde de kullanılmaktadır.

2.Felç ve inme riski yaş geçtikçe olma ihtimali artar bunun azaltılmasında katkı sağlar.

3.Limon kürü vücuttaki kireçlenmeyi önler. Yani korucu tedavi rolü üstlenir.

4.Bağırsakları düzenler ve bağırsak hastalıklarına karşı tedavi eder. Sindirim gibi sorunları da en alt seviyeye indirir.

5.Kabızlık gibi sorunlar yakalanmanızı da önler ayrıca mide hastalıklarına yakalanma riskinizi azaltır.

 

Videosunu da İzleyebilirsiniz!

 

Dr. Ender Saraç’ın Limon Sarımsak Kürünün Söylediği Faydaları

Televizyon programına katılan Ender Saraç hem bu kürü yukarıdaki şekilde anlattı hem de faydalarını aşağıdaki gibi sıraladı işte Ender Saraç’ın cümleleri…

-Tıkanan damarları açmada yardımcı olur ve anjiyo etkisi yapar.

-Kolesterolü önemli ölçüde düşürür.

-Detoks yapar.

-Kanser oluşumunu önler ve kanserli hastalarda da önemli faydaları kanıtlanmıştır.

-Damar iltihabına karşı çok etkilidir.

-Vücudunuzda ödem var ise bunu kısa süre atar.

-Böbrek ve safra taşlarını düşürür.

-Şeker düşürücü özelliği göstermektedir bunun içinde şeker hastaları dikkatli olmalıdır.

-Zayıflamak isteyenlere ümit ışığıdır önemli ölçüde destek sağlar.

-Alerjilere karşı vücudu koruyucu özelliktedir.

-Hafif felçleri geçirebilme özelliği vardır.

Güzellik Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

limon ve sarım kürü etkisi

kilo vermede etkili limon ve sarımsak karışımı

 

Goji Berry’nin İnanamayacağınız Etkisi ve Faydaları

 

Limon Sarımsak Kürü Kullanıcı Yorumları

-Bu kürü kullandıktan sonra yağlarım azaldı ve 10 kilo yakın kilo verdim. Vücudumdaki yağların fazlalarını attığını düşünüyorum. Süreklide bu kürü kullanmaya devam ediyorum.

-Kolesterol hastasıyım bu kürü ilk önce denerken önyargılıydım faydası olmaz diye ama kullandıktan sonra fikrim önemli ölçüde değişti ve kolestrolümün önemli ölçüde düzeldiğini gördük. Doktoruma gittiğimde çok önemli değişim olduğunu söyleyerek şaşkınlık yaşadı. Bunun üzerine bende kullandığımı söyledim.

-Saliha hanım diyor ki : Bu kürü tüm herkese tavsiye ediyorum benim için dönüm noktası oldu vücudumu temizleyerek alerjimi tedavi etti mükemmel bir kür. Herkese tavsiye ederim kesinlikle kullanın.

-Ebru Hanım diyor ki : Bin derde şifa bu karışım zaten limonun ve sarımsağın faydalarını herkes bilir bunun yanında iki bitki birleşince eşsiz bir ilaç ortaya çıkıyor. Kilo sorunum vardı ona önemli ölçüde yardımcı oldu ayrı yeten tansiyonumun dengelenmesinde de katkılarının olduğuna şahit oldum ama herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir bunu özellikle belirteyim arkadaşım kullandı benim kadar etki göstermedi diyebilirim birazcık bünyeye göre değişiyor galiba.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.